Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani

5 210 zł  z 7 439 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Anita Chabrowska - awatar

Anita Chabrowska

Organizator zbiórki

IDEA AKCJI

Akcja "Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani" powstała z inicjatywy alpinisty, himalaisty i biegacza górskiego Huberta Szczepana Krzemińskiego (www.hubertszczepan.pl) oraz Agencji Marketingu Sportowego MUVment MARKETING (www.muvment.pl), w myśl idei "Wspinanie i pomaganie"!

Przy okazji swojej letniej wyprawy do Afganistanu i Kirgistanu, Hubert zbiera fundusze dla siedmioletniej Hani Mielec, która urodziła się ze złożoną wadą serca, hipoplazją lewej komory, zespołem Downa, krótkowzrocznością i astygmatyzmem.

Celem jest zebrać pieniądze w kwocie 7439 zł na rehabilitację małej Hani. Niniejsza kwota jest tożsama z wysokością Szczytu Zwycięstwa, zatem najtrudniejszej i ostatniej góry, którą Hubert zdobędzie w trakcie swojej wyprawy (łącznie Hubert chce zdobyć cztery najtrudniejsze siedmiotysięczniki Afganistanu i Kirgistanu w okresie trzech miesięcy Czerwiec-Sierpień 2016r.).

Całość zebranych środków zostanie przekazana na subkonto Hani w Fundacji.

Zdjęcie opisu zbiórki Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla HaniZdjęcie opisu zbiórki Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani

O HANI

Hania Mielec (zwana też Franczeską i Hanną Waleczne Serce :-)) jest ciekawą życia, radosną, prześliczną siedmiolatką. Dzieciakiem, który mimo ogromnych problemów stanął na nogi i daje nam wzór jak wstawać i walczyć każdego dnia!

Siedmioletnia Hania urodziła się ze złożoną wadą serca, hipoplazją lewej komory, zespołem Downa, krótkowzrocznością i astygmatyzmem. Obecnie pozostaje pod opieką Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej w Warszawie. 

Pieniądze pozwolą Hani na opłacenie dwóch tygodni intensywnej terapii i rehabilitacji w Centrum Terapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy. Rehabilitacja obejmuje kinezyterpie, hipoterapię, terapię zajęciową, masaże, terapię cranio-sacralną, chiropraktykę, kinezjologię edukacyjną, zajęcia SI, salę doświadczania świata, terapię ręki, rotor, neurologopedię, muzykoterapię, zooterapię. 

Turnus w Stawnicy, to dla Hani czas współpracy ze wspaniałymi specjalistami w swoich dziedzinach. Pozwala przygotować Hani fizyczność na okres intensywnego wzrostu. Wzmacnia jej organizm zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Utrwala prawidłowe nawyki. Działa rozwijająco i motywująco. Ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i pomaga walczyć z zaburzeniami integracji sensomotorycznej.

Zdjęcie opisu zbiórki Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani

DOŁĄCZ SIĘ DO AKCJI!

Wierzymy, że nasza akcja zakończy się sukcesem i zbierzemy potrzebne fundusze na pomoc dla małej Hani. Liczymy w szczególności na środowisko górskie i sportowe.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy włączą się w zbiórkę i wpłacą każdą, nawet najmniejszą sumę pieniędzy. 

Zdjęcie opisu zbiórki Szczyt Zwycięstwa: 7439 dla Hani

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Damian Gudaś - awatar

  Damian Gudaś

  31.12.2016
  31.12.2016

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.2016
  16.11.2016

  Dużo zdrowia!

 • Marta - awatar

  Marta

  13.06.2016
  13.06.2016

  Trzymamy kciuki :)

 • Paweł - awatar

  Paweł

  04.06.2016
  04.06.2016

  20 kroków w górę od Janusha ;-)

 • Łowczak - awatar

  Łowczak

  19.05.2016
  19.05.2016

  powodzenia, Mała ;)

5 210 zł  z 7 439 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Anita Chabrowska - awatar

Anita Chabrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Damian Gudaś - awatar
Damian Gudaś
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
33
Aleksander Szachorin - awatar
Aleksander Szachorin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarosław Sławkowski - awatar
Jarosław Sławkowski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij