Zbiórka Zakup szkolnej szklarni - zdjęcie główne

Zakup szkolnej szklarni

789 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Michał Pączkowski - awatar

Michał Pączkowski

Organizator zbiórki

Witam!

Nazywam się Michał Pączkowski i wraz z moją koleżanką – Anną Węcławską jesteśmy nauczycielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej. Nasza szkoła jest placówką z długoletnią tradycją, dziś kształcącą setki uczniów w kierunkach gastronomicznych i ekonomiczno-usługowych. Piszemy do Was z prośbą o wsparcie naszego projektu kulinarno-ogrodniczego.

Pragniemy, aby nasi uczniowie rozwijali swoją pasję gotowania w najbardziej optymalnych warunkach, dlatego też do ich dyspozycji mamy dobrze wyposażone pracownie gastronomiczne. Niestety, aby młodzi kucharze mogli uczyć się przygotowywać doskonałe  potrawy, potrzebne są składniki do ich przygotowywania. Najlepsze oczywiście są te naturalne, które w przeciwieństwie do warzyw, owoców czy ziół z supermarketu, nie zawierałyby sztucznych składników ani nie byłyby uprawiane z dodatkiem chemicznych nawozów. W związku z powyższym, wraz z uczniami naszej szkoły: Justyną Dragan i Patrykiem Obarskim oraz innymi uczniami, chcemy stworzyć miejsce, z którego przyszli kucharze mogliby korzystać w każdej chwili. Dlatego też pragniemy zakupić szklarnię ogrodniczą i wybudować ogród warzywny, w którym byłaby możliwość uprawy potrzebnych ziół i warzyw.

Chcielibyśmy prosić Was o pomoc w zakupie szklarni i jej wyposażenia wraz z sadzonkami oraz elementami do budowy ogródka. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się zebrać odpowiednie fundusze, by spełnić marzenie naszych uczniów. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Więcej  informacji na stornie szkolnej www.zsp2.eu

Nauczyciele i uczniowie

ZSP2 w Rudzie Śląskiej


Aktualizacje


 • Michał Pączkowski - awatar

  Michał Pączkowski

  07.01.2018
  07.01.2018

  Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Wspólnie ze zbiórką prowadzoną w szkole udało nam się zebrać wymaganą kwotę na zakup szklarni. Zamówienie w drodze, montaż na przełomie marca i kwietnia 2018 roku. Szczegóły na stronie naszej szkoły: www.zsp2.eu .
  Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.
  Michał Pączkowski

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Danuta Kowalaszek - awatar

  Danuta Kowalaszek

  09.06.2017
  09.06.2017

  Powodzenia Panie Michale :-)

789 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Michał Pączkowski - awatar

Michał Pączkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta L. - awatar
Elżbieta L.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jo Nie Powiem Kim Jestech - awatar
Jo Nie Powiem Kim Jestech
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij