STOP Likwidacji Szkoły Muzycznej

5 700 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób

Szkoła Muzyczna II stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej wyrosła na gruncie dwóch Szkół Muzycznych I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzku, mających wieloletnie i bogate tradycje i sukcesy. Nasza Szkoła jest jedyną taką placówką w regionie. Dzięki nauczycielom-pasjonatom, którzy zarazili nas miłością do muzyki możemy kontynuować swoje pasje tu, na miejscu, w Bystrzycy Kłodzkiej. Nie musimy dojeżdżać do Wałbrzycha, Wrocławia czy Nysy. Za parę lat to my możemy stać się następcami naszych wspaniałych nauczycieli i kształtować kolejne pokolenia artystycznie utalentowanej młodzieży w tym regionie.

Uważamy, że Bystrzyca Kłodzka ma powód do dumy, że ma szkołę - perłę, która kształci młodych, zdolnych gitarzystów, wokalistów, akordeonistów, skrzypków, pianistów, trębaczy i organistów. Przez cztery lata istnienia szkoły zdobywaliśmy nagrody na konkursach muzycznych, reprezentowaliśmy nasze miasto w kraju i za granicą, organizowaliśmy liczne koncerty dla społeczności lokalnej. Mimo naszych starań, wyrzeczeń, wieloletniej ciężkiej pracy, stajemy w obliczu zamiaru likwidacji rozwijającej się szkoły, nie mając możliwości jej ukończenia. 

28 lutego b.r. Rada Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka podjęła uchwałę o zamiarze likwidacji tej wyjątkowej kuźni talentów. Uzasadnieniem dla tego kroku jest konieczność cięć budżetowych i wprowadzenia dużych oszczędności w budżecie Gminy.

Chcemy pokazać, że nasza Szkoła jest potrzebna i ważna dla wielu osób, dlatego prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Zebrane środki przeznaczymy na zakup instrumentów, pokrycie kosztów udziału w konkursach, warsztatach muzycznych oraz bieżące funkcjonowanie Szkoły.

Pokażcie, że jesteście z nami!

Aktualizacje


 • Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej - awatar

  Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej

  03.04.19
  03.04.19

  Przyjaciele z okolic Wrocławia i nie tylko! Już w najbliższy piątek! Zapraszamy! KONCERT NADZWYCZAJNY „STOP likwidacji Szkoły Muzycznej II st. w Bystrzycy Kłodzkiej” 5 kwietnia 2019 r. godz. 16 Akademia Muzyczna we Wrocławiu pl. Jana Pawła II nr 2, budynek główny, sala teatralna.

  Zdjęcie aktualizacji 29 125

Komentarze


 • Agata Robert Pawlik - awatar

  Agata Robert Pawlik

  15.03.19
  15.03.19

  STOP LIKWIDACJI SZKOŁY MUZYCZNEJ II ST. W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.19
  14.03.19

  Trzymajcie się.

  • Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej - awatar

   Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej - Organizator zbiórki

   14.03.19
   14.03.19

   Trzymamy się i bez walki się nie poddamy! Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

 • Gal Anonim - awatar

  Gal Anonim

  14.03.19
  14.03.19

  STOP LIKWIDACJI SZKOŁY MUZYCZNEJ II ST. W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ!!!

 • Dobry Wujek - awatar

  Dobry Wujek

  14.03.19
  14.03.19

  Warto pomagać!

  • Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej - awatar

   Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej - Organizator zbiórki

   14.03.19
   14.03.19

   Dziękujemy! Dobry Wujku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.19
  14.03.19

  Pozdrawiam Wszystkich, powodzenia - Gratia Artis.

5 700 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób

Wpłaty: 105

Henryk Suszycki - awatar
Henryk Suszycki
200
Gal Anonim - awatar
Gal Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Matusik - awatar
Paweł Matusik
50
Anna K - awatar
Anna K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jan Ostapowicz - awatar
Jan Ostapowicz
50
Krzysztof Pietrzyk - awatar
Krzysztof Pietrzyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij