Zbiórka Szkolenie zawodowe dla Inny - zdjęcie główne

Szkolenie zawodowe dla Inny

1 726 zł  z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze na szkolenie zawodowe dla Inny, przyjaciółki Kuchni Konfliktu, żony Sultana, którego możecie kojarzyć z wspaniałych afgańskich pozycji w naszym menu. Inna jest z zawodu położną, która ze względów formalno-prawnych, nie może czynnie wykonywać swojego zawodu w naszym kraju. Może za to zostać zawodową doulą i realizować swoje zawodowe powołanie, niosąc pomoc dziesiątkom kobiet rosyjskojęzycznych w Polsce w czasie w ciąży oraz po porodzie (doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie http://www.doula.org.pl/kim-jest-doula). Dzięki Stowarzyszeniu "Doula w Polsce", Inna ma realną szansę na niesienie pomocy kobietom w tym szczególnym czasie życia. Inna pozytywnie przeszła proces rekrutacji i zakwalifikowała się na szkolenie, które odbędzie się już w dniach 5-7 października 2018. Zanim Inna zacznie wspierać kobiety swoją wiedzą i doświadczeniem, potrzebuje Waszego wsparcia finansowego na samo szkolenie, które kosztuje 1495 zł. 

Pomóżcie nam zrealizować jej marzenie!

Więcej informacji o szkoleniu: http://doula.org.pl/szkolenie-podstawowe-dla-doul


Komentarze


 • Izabela Jąderek - awatar

  Izabela Jąderek

  29.09.2018
  29.09.2018

  powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.2018
  28.09.2018

  Powodzenia :)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  28.09.2018
  28.09.2018

  Pani Inno, powodzenia! ♥

1 726 zł  z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Jąderek - awatar
Izabela Jąderek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Надиа - awatar
Надиа
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
485
Wojtek - awatar
Wojtek
200
Martyna Jasińska - awatar
Martyna Jasińska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij