Zbiórka Szkolenie zawodowe dla Inny - zdjęcie główne

Szkolenie zawodowe dla Inny

1 726 zł z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze na szkolenie zawodowe dla Inny, przyjaciółki Kuchni Konfliktu, żony Sultana, którego możecie kojarzyć z wspaniałych afgańskich pozycji w naszym menu. Inna jest z zawodu położną, która ze względów formalno-prawnych, nie może czynnie wykonywać swojego zawodu w naszym kraju. Może za to zostać zawodową doulą i realizować swoje zawodowe powołanie, niosąc pomoc dziesiątkom kobiet rosyjskojęzycznych w Polsce w czasie w ciąży oraz po porodzie (doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie http://www.doula.org.pl/kim-jest-doula). Dzięki Stowarzyszeniu "Doula w Polsce", Inna ma realną szansę na niesienie pomocy kobietom w tym szczególnym czasie życia. Inna pozytywnie przeszła proces rekrutacji i zakwalifikowała się na szkolenie, które odbędzie się już w dniach 5-7 października 2018. Zanim Inna zacznie wspierać kobiety swoją wiedzą i doświadczeniem, potrzebuje Waszego wsparcia finansowego na samo szkolenie, które kosztuje 1495 zł. 

Pomóżcie nam zrealizować jej marzenie!

Więcej informacji o szkoleniu: http://doula.org.pl/szkolenie-podstawowe-dla-doul


Komentarze


 • Izabela Jąderek - awatar

  Izabela Jąderek

  29.09.18
  29.09.18

  powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.18
  28.09.18

  Powodzenia :)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  28.09.18
  28.09.18

  Pani Inno, powodzenia! ♥

1 726 zł z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Jąderek - awatar
Izabela Jąderek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Надиа - awatar
Надиа
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
485
Wojtek - awatar
Wojtek
200
Martyna Jasińska - awatar
Martyna Jasińska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij