Zbiórka Szkolenie zawodowe dla Inny - zdjęcie główne

Szkolenie zawodowe dla Inny

1 726 zł  z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze na szkolenie zawodowe dla Inny, przyjaciółki Kuchni Konfliktu, żony Sultana, którego możecie kojarzyć z wspaniałych afgańskich pozycji w naszym menu. Inna jest z zawodu położną, która ze względów formalno-prawnych, nie może czynnie wykonywać swojego zawodu w naszym kraju. Może za to zostać zawodową doulą i realizować swoje zawodowe powołanie, niosąc pomoc dziesiątkom kobiet rosyjskojęzycznych w Polsce w czasie w ciąży oraz po porodzie (doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie http://www.doula.org.pl/kim-jest-doula). Dzięki Stowarzyszeniu "Doula w Polsce", Inna ma realną szansę na niesienie pomocy kobietom w tym szczególnym czasie życia. Inna pozytywnie przeszła proces rekrutacji i zakwalifikowała się na szkolenie, które odbędzie się już w dniach 5-7 października 2018. Zanim Inna zacznie wspierać kobiety swoją wiedzą i doświadczeniem, potrzebuje Waszego wsparcia finansowego na samo szkolenie, które kosztuje 1495 zł. 

Pomóżcie nam zrealizować jej marzenie!

Więcej informacji o szkoleniu: http://doula.org.pl/szkolenie-podstawowe-dla-doul


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Izabela Jąderek - awatar

  Izabela Jąderek

  29.09.2018
  29.09.2018

  powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.2018
  28.09.2018

  Powodzenia :)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  28.09.2018
  28.09.2018

  Pani Inno, powodzenia! ♥

1 726 zł  z 1 495 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Jarmiła Rybicka - awatar

Jarmiła Rybicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Jąderek - awatar
Izabela Jąderek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Надиа - awatar
Надиа
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
485
Wojtek - awatar
Wojtek
200
Martyna Jasińska - awatar
Martyna Jasińska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij