Zbiórka Pomoc szpitalowi w Tarn. Górach - zdjęcie główne

Pomoc szpitalowi w Tarn. Górach

4 001 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Rafał Surygała - awatar

Rafał Surygała

Organizator zbiórki

Witam. Zbiórkę organizuje w imieniu kibiców Górnika Zabrze z miast Tarnowskie Góry, Strzebiń i Miasteczko Śląskie. Wspólnie zadecydowaliśmy że chcemy pomóc naszemu szpitalowi, gdyż wszyscy zdajemy sobie sprawę w jak ciężkiej sytuacji się znajdujemy my ale przede wszystkim służba zdrowia i szpitale. Lekarze i pielęgniarki pracują dla nas na pełnych obrotach lecz brakuje im sprzętu do pracy. Zbiórkę ogłaszamy jako zbiórkę na maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni. Cel ustawiam 2000 zł(z racji na duży odzew w krótkim czasie zwiększamy cel) . Tylko od was zależy ile nazbieramy, co będziemy mogli kupić i dostarczyć do szpitala. Czasu jak wiadomo jest bardzo mało dlatego bardzo proszę o poważne i szybkie podejście do sprawy. Proszę też o to, aby informacja o zbiórce dotarła jak najdalej. Udostępniamy dalej, wysyłamy rodzinie, znajomym! Razem możemy wiele! Razem wygramy z tym wirusem! Do dzieła dobrzy ludzie! 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2020
  29.03.2020

  Jadymy durś!!

 • Zabol z Tarnowskich - awatar

  Zabol z Tarnowskich

  27.03.2020
  27.03.2020

  Poma\G/amy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2020
  26.03.2020

  Damy radę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2020
  26.03.2020

  Powodzenia!

 • Seba/R\ - awatar

  Seba/R\

  26.03.2020
  26.03.2020

  Kibic Ruchu również włącza się do akcji!!

4 001 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Rafał Surygała - awatar

Rafał Surygała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Damian "PaPaPawian" Lazaj - awatar
Damian "PaPaPawian" Lazaj
335
Justyna Manka - awatar
Justyna Manka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomasz Adamski - awatar
Tomasz Adamski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
PomaGamy - awatar
PomaGamy
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij