Zbiórka Wsparcie wołomińskiego szpitala - zdjęcie główne

Wsparcie wołomińskiego szpitala

7 390 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

My Polacy, w sytuacjach kryzysowych potrafimy jednoczyć się i wspólnie działać!!! Również lokalnie.

Lekarze z naszego szpitala poprosili, o wsparcie w związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem COVID – 19. Potrzeby są duże ale nie niemożliwe do zrealizowania. Od kilku dni mieszkańcy powiatu w ramach akcji "Szyjemy maseczki dla Szpitala w Wołominie!!!" zorganizowanej przez mieszkanki Wołomina pomagają dzień i noc. Zgłaszają się firmy z materiałami, prywatne osoby , które mogą pomóc w transporcie. Zgłaszają się ludzie dobrej woli, którzy mogą usiąść i szyć! Wiemy, że to kropla w morzu potrzeb. Już dziś każda maseczka, fartuch czy rękawice są na wagę złota. Sytuacja jest dynamiczna, w chwili obecnej w naszym województwie jest najwięcej potwierdzonych przypadków zakażania wirusem. Może okazać się, że  te potrzeby są o wiele, wiele większe niż na dzień dzisiejszy. Zakup sprzętu do ochrony ratowników, lekarzy czy pielęgniarek, to dziś ogromne koszty. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe zbiórki. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na potrzeby Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie oraz gorące posiłki dla personelu medycznego.

Bieżące potrzeby Szpitala to:
 ➡Maseczki FFP3 – 1000 szt,
 ➡Maseczki FFP2 – 500 szt,
 ➡Kombinezony – 300 szt,
 ➡Pokrowce na buty – 300 szt,
 ➡Gogle ochronne – 300 szt,
 ➡Fartuchy ochronne – 500 szt,
 ➡Przyłbice - 150 szt,
 ➡Rękawice jednorazowe – 200 opakowań,
 ➡Środki dezynfekcyjne do rąk – 300 litrów,
 ➡Środki do mycia higienicznego rąk – 600 litrów,
 ➡Środki do dezynfekcji powierzchni – 600 litrów.

Organizatorami zbiórki są: Koło Gospodyń Wiejskich w Duczkach oraz wołomińska Fundacja Daj Mi Skrzydła.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 390 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 122

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EMILIA - awatar
EMILIA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Stęplikowska - awatar
Elżbieta Stęplikowska
20
bogda - awatar
bogda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ankuku - awatar
ankuku
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij