Zbiórka Szufladka dla zwierzaczka! - zdjęcie główne

Szufladka dla zwierzaczka!

40 zł z 18 630 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Ta zbiórka zorganizowana jest w celu stworzenia naszej „Szufladki dla tracącego zwierzaczka” a przy okazji ogrodzenia terenu zajmowanego przez Stowarzyszenie Przytulidełko, by nasi podopieczni mogli wyjść na świeże powietrze i spacerować na sporym terenie do woli ( nie mogą się doczekać, opis niecierpliwości - patrz: zbiórka na wolierę https://pomagam.pl/kotywoliera  )

Błagamy Was więc pomóżcie nam stworzyć bezpieczny kąt dla zwierząt, które już przygarnęliśmy i tych które dopiero do nas trafią, a co najważniejsze miejsce, do którego każdy będzie mógł oddać w sposób anonimowy niechciane, potrącone, czy znalezione zwierzę i to zwierzę nie zginie ale z całym naszym oddanym im sercem zostanie zaopiekowane pod każdym niezbędnym względem. Będzie miało opiekę, ciepło, pełną miskę i nikt nigdy go już nie skrzywdzi.

Te, nadające się do adopcji będziemy socjalizować i przekazywać do kochających, pełnych ciepła domów.

Musimy zabezpieczyć działkę w taki sposób by żadne zwierzę: kot czy pies nie wyszedł poza ogrodzenie.

Po długim zastanawianiu się, konsultacjach ze specjalistami w tym zakresie postanowiliśmy uznać za najbezpieczniejsze i najtrwalsze ogrodzenia panelowe.

Panel musi być zmontowany z drutu o średnicy minimum 5-6mm, by silny duży pies nie był w stanie go sforsować, by kot nie mógł wspiąć się na ogrodzenie i przejść na drugą stronę. A takie sa najdrozsze. Na rynku przeważają panele o rubosciach drutu ok.3 - 3,8 mm.

Panele ogrodzeniowe są tak skonturowane, że i w przypadku psa jak i kota są ogrodzeniem nie do przejścia.

Działka ma ok. 160mb do zabezpieczenia na trzech granicach. Potrzebujemy do tego 10 kompletów paneli, słupki, beton (musimy zrobić podmurówkę by zwierzę nie podkopało ogrodzenia ), wsporniki pod słupki, obejmy do słupków, zaślepki i jeszcze parę innych drobnych rzeczy. Do tego robocizna!

Mamy już wszystko o prócz robocizny i paneli.

Te są najdroższe!

Koszt 1 paczki ( kompletu) wynosi 3.363,00 zł. Łącznie więc potrzebujemy 33.630,00 zł na same panele.

Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich, którzy potrafią i CHCĄ nam pomóc w budowie ogrodzenia żeby dali nam znać.

Zwierzoluby, prosimy! Sami też będziemy ciężko pracować!

Przy takich kosztach materiału nie chcemy zbierać jeszcze na robociznę.

To nie jest ani skomplikowana, ani długo trwająca praca. Nie obiecujemy, że łatwa ponieważ kopanie nawet niezbyt głębokiego rowu o dł. 90m ( tylko na takiej długości trzeba zrobić podmurówkę – na jednej jest zrobiona) nie jest łatwa.

Trzeba wywiercić otwory pod słupki i je zabetonować.

Kupiliśmy już ręczne wiertło do ziemi i mamy, niewielkie, doświadczenie w tej pracy.

Staramy się wykonać całość możliwie jak najbardziej gospodarczym sposobem.

Wesprzyjcie w każdy możliwy sposób nasze działania. Nawet parę złotych: 2,5,10 to też pieniądze, które zsumują się na całą potrzebną nam sumę.

Za kazda najmniejszą wpłatę składamy serdeczne podziękowania i obiecujemy, że wszystkie wpłaty zostaną przez nas uhonorowane!

40 zł z 18 630 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij