Zbiórka !Wybierz imię dla tymczasa! - zdjęcie główne

!Wybierz imię dla tymczasa!

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wrocławski dom tymczasowy poszukuje imion dla dwóch swoich tymczasów.

Koszatniczki przebywają w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary".

Na zdjęciach widzicie trzech chłopaków. Jeden z nich miał szczęście - już znalazł swój nowy dom. Dwóch z nich nadal przebywa w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary" i potrzebują imion.

Zbiórka ta ma na celu znalezienie imion dla dwóch samców koszatniczek.

Jak dać propozycję imienia? Instrukcja krok po kroku:
1. Kliknij "wpłać" po prawej stronie zbiórki
2. Wybierz dowolną kwotę, którą chcesz wpłacić na zbiórkę. (Możesz wybrać też kwotę "inna" i wpisać kwotę wpłaty)
3. Wybierz sposób płatności (własny bank)
4. Wpisujesz swój e-mail.
5. W miejscu, gdzie powinien pojawić się Twój podpis wpisz propozycję imienia dla jednej koszatniczki.
(PAMIĘTAJ jedna wpłata = jedna propozycja, jednego imienia; ilość wpłat jest nieograniczona)
5. Podsumowanie - nie musicie wspierać portalu pomagam.pl. Jest to dobrowolne. Jeśli nie chcecie to wybierzcie kwotę "inna" i wpiszcie 0 zł.

Zbiórka będzie aktywna do 10.06.2018, godzina 23:59. Po tym terminie zorganizujemy losowanie imion. Losować będą zainteresowane koszatniczki.

Kilka słów o chłopakach:
Koszatniczki przebywały u Jagodzianek od czasu interwencji głogowskiej. Kilka dni temu przyjechały do Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary". Ich historia nie jest fajna. W czerwcu 2017 roku rozpoczęła się interwencja głogowska podczas, której odebrane zostało 207 koszatniczek (w tym 30 w zaawansowanej ciąży). Życie wszystkich tych koszatniczek rozpoczęło się przez jedną parkę - jednej samicy i jednego samca.

Chłopaki, którzy poszukują imion są bardzo ciekawscy, chętni do człowieka, sami wchodzą na ręce. Uwielbiają pyszności (w szczególności groszek). I co najdziwniejsze - potrafią jeść z jednej miski bez nawet jednego piśnięcia :) Nie kłócą się i są bardzo zgrani.


I jak ? Przychodzą Wam jakieś pomysły na imiona? Więc do dzieła!


Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na jedzenie dla zwierzaków z Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Piotr Wójcik - awatar
Piotr Wójcik
163
Robert Tyburski - awatar
Robert Tyburski
4
Małgorzata Miklaszewska - awatar
Małgorzata Miklaszewska
20
Pete - awatar
Pete
5
Romek - awatar
Romek
10
Pampuszek - awatar
Pampuszek
10
Piotr Wójcik - awatar
Piotr Wójcik
200
Katarzyna Mazur- Sam :) - awatar
Katarzyna Mazur- Sam :)
20
Katarzyna Mazur - imię Kosiaka: Liam - awatar
Katarzyna Mazur - imię Kosiaka: Liam
20
Axel - awatar
Axel
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij