Zbiórka !Wybierz imię dla tymczasa! - zdjęcie główne

!Wybierz imię dla tymczasa!

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wrocławski dom tymczasowy poszukuje imion dla dwóch swoich tymczasów.

Koszatniczki przebywają w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary".

Na zdjęciach widzicie trzech chłopaków. Jeden z nich miał szczęście - już znalazł swój nowy dom. Dwóch z nich nadal przebywa w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary" i potrzebują imion.

Zbiórka ta ma na celu znalezienie imion dla dwóch samców koszatniczek.

Jak dać propozycję imienia? Instrukcja krok po kroku:
1. Kliknij "wpłać" po prawej stronie zbiórki
2. Wybierz dowolną kwotę, którą chcesz wpłacić na zbiórkę. (Możesz wybrać też kwotę "inna" i wpisać kwotę wpłaty)
3. Wybierz sposób płatności (własny bank)
4. Wpisujesz swój e-mail.
5. W miejscu, gdzie powinien pojawić się Twój podpis wpisz propozycję imienia dla jednej koszatniczki.
(PAMIĘTAJ jedna wpłata = jedna propozycja, jednego imienia; ilość wpłat jest nieograniczona)
5. Podsumowanie - nie musicie wspierać portalu pomagam.pl. Jest to dobrowolne. Jeśli nie chcecie to wybierzcie kwotę "inna" i wpiszcie 0 zł.

Zbiórka będzie aktywna do 10.06.2018, godzina 23:59. Po tym terminie zorganizujemy losowanie imion. Losować będą zainteresowane koszatniczki.

Kilka słów o chłopakach:
Koszatniczki przebywały u Jagodzianek od czasu interwencji głogowskiej. Kilka dni temu przyjechały do Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary". Ich historia nie jest fajna. W czerwcu 2017 roku rozpoczęła się interwencja głogowska podczas, której odebrane zostało 207 koszatniczek (w tym 30 w zaawansowanej ciąży). Życie wszystkich tych koszatniczek rozpoczęło się przez jedną parkę - jednej samicy i jednego samca.

Chłopaki, którzy poszukują imion są bardzo ciekawscy, chętni do człowieka, sami wchodzą na ręce. Uwielbiają pyszności (w szczególności groszek). I co najdziwniejsze - potrafią jeść z jednej miski bez nawet jednego piśnięcia :) Nie kłócą się i są bardzo zgrani.


I jak ? Przychodzą Wam jakieś pomysły na imiona? Więc do dzieła!


Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na jedzenie dla zwierzaków z Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Piotr Wójcik - awatar
Piotr Wójcik
163
Robert Tyburski - awatar
Robert Tyburski
4
Małgorzata Miklaszewska - awatar
Małgorzata Miklaszewska
20
Pete - awatar
Pete
5
Romek - awatar
Romek
10
Pampuszek - awatar
Pampuszek
10
Piotr Wójcik - awatar
Piotr Wójcik
200
Katarzyna Mazur- Sam :) - awatar
Katarzyna Mazur- Sam :)
20
Katarzyna Mazur - imię Kosiaka: Liam - awatar
Katarzyna Mazur - imię Kosiaka: Liam
20
Axel - awatar
Axel
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij