Jak wiecie, trafiły do nas dwie malutkie szylkretki. Siostry urodziły się na działkach w Kulowie i niestety zaraziły się panującym tam groźnym wirusem - panleukopenią. Kotki są już na antybiotykach, otrzymują również surowicę. Leczenie będzie prawdopodobnie długie i kosztowne. Jak to przy panleukopenii bywa - rokowania są niestety ostrożne. Biegunka towarzyszy im od pierwszego dnia, kiedy do nas trafiły i nadal się utrzymuje.

Jakby było mało, to nie wszystko, z czym borykają się te kocie dzieci. Wszoły to jednak mniejszy problem w obliczu śmiertelnego wirusa, który zagościł w tych małych ciałkach.

Kotki są bardzo malutkie, ważą po ok. 700 gram. Mimo młodego wieku dzielnie walczą jednak z chorobą.

Dziewczynki nie mają jeszcze imion. Zapraszamy więc Was serdecznie na Akcję Chrzciny, która ma na celu nadanie imion maluszkom, a jednocześnie zebranie środków finansowych na ich leczenie.

Zasady są proste - wpłacając dowolną darowiznę na tę zbiórkę, w miejsce podpisu wpisać należy propozycję imienia żeńskiego dla koteczek ;) Jedna wpłata to jedno imię, ilość wpłat dowolna ;) Wśród wszystkich zaproponowanych imion kotki samodzielnie wybiorą następnie imiona dla siebie :) 

Zbiórka potrwa do 18.09.2018 r. do godziny 23:59. Filmiki z losowania imion przez kotki pojawią się następnie na naszej stronie na facebooku :) 

Jeśli zebrana kwota przekroczy koszt leczenie maluszków, zostanie przeznaczona na szczepienia, czipowanie oraz testy na choroby zakaźne.

Wpłaty - 7

Poziomka - awatar
30
Poziomka
Petunia - awatar
20
Petunia
Krzysztof Żak - awatar
20
Krzysztof Żak
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata Góra   Marika i Majka - awatar
100
Małgorzata Góra Marika i Majka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Eligiusz Lesniak - awatar
100
Eligiusz Lesniak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij