Zbiórka Prostowanie autka - zdjęcie główne

Prostowanie autka

11 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dawid Mróz - awatar

Dawid Mróz

Organizator zbiórki

Witam, z tej strony Dawid. 


Zwracam się z prośbą o pomoc do zgromadzonych tutaj osób.


Zbiórka dotyczy pomocy w naprawię mojego autka jakim jest Peugeot 206, w tył auta wjechał bus, niestety nie dostałem żadnego odszkodowania za kolizję ponieważ auto odkupiłem już powypadkowe od znajomego.  Auto ciągle spłacam, na chwilę obecną jako osoba świeżo bezrobotna nie jestem w stanie zapłacić całej kwoty. Ale nie to jest tematem.. Bardzo zależało by mi na naprawię auta ponieważ jest to aktualnie moje jedyne źródło dochodu. Zajmuję się hobbistycznie elektryką i informatyką co za tym idzie jeżeli jest tylko możliwość to pomagam i staram się jakoś zarabiać na życie do czasu aż nie znajdę pracy.


Jest to już desperacki krok z mojej strony prosząc Państwa o pomoc ale na chwilę obecną nie mam środków na naprawę ani się nie zanosi żebym miał w najbliższym czasie. Brak pracy a do tego kredyty sprawiają że człowiekowi czasami nie starcza nawet na jedzenie. Jakoś udaję mi się wiązać koniec z końcem dzięki pomocy mojej białej śnieżki.


Każda nawet niewielka pomoc będzie dla mnie czymś naprawdę drogocennym. Gestem który zbliży mnie do naprawy autka, i zakończy zalewanie podczas każdego deszczu przez otwory spowodowane wygiętymi elementami. Auto dzielnie będzie mi służyć w zarabianiu, a gdy znajdę już pracę zostanie podarowany narzeczonej ponieważ wiem że bardzo się jej to autko podoba.


Z góry dziękuję za okazaną pomoc, proszę mi wierzyć że to nie tylko uszczęśliwi mnie ale również w przyszłości moją wybrankę. Serdecznie dziękuję każdemu kto dołoży pomocy w naprawie autka.

11 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dawid Mróz - awatar

Dawid Mróz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij