Zbiórka Pomóżmy Montiemu dotrzeć do domu - zdjęcie główne

Pomóżmy Montiemu dotrzeć do domu

1 471 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Dorota Chorążewicz - awatar

Dorota Chorążewicz

Organizator zbiórki

Pies, który umierał za życia prosi wszystkich o pomoc w opłaceniu transportu do lepszej przyszłości. Wszyscy którzy mnie obserwują znają historię 2 psów, o których  życie, zdrowie i lepsze jutro walczymy od kilku miesięcy. Wcześniej nie prosiłam o pomoc, ale sytuacja stała się poważna na tyle że w grę wchodziło ich życie i przyszłość... tych którzy nie mieli okazji poznać Montiego i jego już zmarłej siostry proszę o przeczytanie mojego postu: https://www.facebook.com/dorota.chorazewicz.1/posts/2759028650808353?comment_id=2759313214113230&reply_comment_id=2779506155427269¬if_id=1572198106112783¬if_t=feed_comment_reply

On dostał szansę od losu, Jej niestety się nie udało, odeszła cichutko za tęczowy most... On stracił swoją jedyną opokę... została mu tylko klatka pełna wspólnych wspomnień.... Teraz kiedy znalazła się osoba chcąca dać tej dwójce domowe ciepło i miłość - On został zupełnie sam. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie odległość i kosztowny transport. Pani Zosia bo tak nazywa się przyszła właścicielka osieroconego psa, mieszka na terenie Irlandii. Kobieta o złotym sercu... choć sama boryka się z chorobą jako jedyna postanowiła zabrać pod swój dach teraz już tylko Montiego . Ale koszty związane z transportem psa za granicę przekraczają kwotę 1500zł. nie jest to mała kwota dlatego prosimy was o pomoc w jej uzbieraniu.... Ja wraz z wolontariuszami którzy poświęcali tej dwójce cały swój wolny czas postawiliśmy sobie za cel wyjazd Montiego do nowego domu. Dlatego Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą nam pomóc o wpłatę choćby 1zł na to aby zbliżyć chłopaka do jego lepszego jutra... do przyszłości na którą sobie zasłużył. Jest to Pies który doświadczył ubóstwa, głodu i cierpienia w najgorszy możliwy sposób wyrządzony przez człowieka.

Dlatego jeszcze raz proszę POMÓŻMY MONTIEMU DOTRZEĆ DO TAK UPRAGNIONEGO DOMU. W imieniu czworonoga i naszym dziękuję wszystkim którzy zechcą nas wesprzeć choćby najdrobniejszą sumą.

Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie tej zbiórki dlatego, iż leczenie Sahary było bardzo kosztowne.

Zależy nam na tym aby Monti wyjechał do nowego domu 21.11.2019, następny transport będzie możliwy 5.12.2019r. Już zaczęliśmy przygotowywać wszystkie formalności potrzebne do wyjazdu

koszty jakie musimy ponieść to:

czip, wyrobienie paszportu, ponowne szczepienia potrzebne do wyjazdu oraz opłacenie firmy zajmującej się przewozem zwierząt za granicę. Cena zależna jest od długości trasy, wielkości i wagi psa łącznie ok 400e w przybliżeniu 1680zł 

 PROSZĘ POMÓŻCIE...

Aktualizacje


 • Dorota Chorążewicz - awatar

  Dorota Chorążewicz

  03.12.2019
  03.12.2019

  Kochani Jutro wielki dzień dla Montiego :) chłopak wyjeżdża w podróż swojego życia czyli do domu :) chciałam wam wszystkim podziękować za to że nas wsparliście oraz pani Zosi która zechciała adoptować naszego bezdomniaka...

  Oby przyszłość była rekompensatą za twoją nieudaną przeszłość...
  Powodzenia Kochany!!!

  Zdjęcie aktualizacji 40 735

Komentarze


 • Irena - awatar

  Irena

  04.11.2019
  04.11.2019

  Na nowe życie Monti.

 • Marcin Em - awatar

  Marcin Em

  04.11.2019
  04.11.2019

  Trzymcie się!

 • Bernarda Malaczynska - awatar

  Bernarda Malaczynska

  03.11.2019
  03.11.2019

  Pomagajmy Zwierzaczka jak tylko mozemy sa bezradna bez nas Prosze

 • Lidia Chorążewicz - awatar

  Lidia Chorążewicz

  02.11.2019
  02.11.2019

  Polecam

1 471 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Dorota Chorążewicz - awatar

Dorota Chorążewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Sylwia i Michał - awatar
Sylwia i Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiktoria Kandybowicz - awatar
Wiktoria Kandybowicz
10
Anna Kościewicz - awatar
Anna Kościewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Kopyś - awatar
Małgorzata Kopyś
20
Irena - awatar
Irena
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij