Zbiórka Dzień dziecka dla dzieci z DPS - zdjęcie główne

Dzień dziecka dla dzieci z DPS

4 043 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Fundacja Moje skrzydła - awatar

Fundacja Moje skrzydła

Organizator zbiórki


Dzień Dziecka powinien trwać cały rok! Życzyłybyśmy tego sobie jak i wszystkim dzieciakom! Bo dla nas dzieci są priorytetem o który warto walczyć, trzeba szanować. Działamy  cały rok, żeby dać chociaż trochę radości, być częścią dziecięcego świata. Tego bezpiecznego, spokojnego pełnego cukierków I gumy balonowej. Teraz te wszystkie siły musimy skoncentrować 1 dnia! Bardzo ważnego dnia:

4 czerwca i 5 czerwca Fundacją Moje Skrzydła zawita u dzieciaków w CK Zamek i  w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Św. Rocha w Poznaniu! Będziemy tam po to, żeby tego dnia sprawić tyle radości ile się da! 

Opowiemy Wam historię...

Są w niej dzieci. Dzieciaki są kochane, cudowne...są księżniczki i rycerze, słońce, kwiaty, śmiech...ale poza ich wyjątkowością każdego dnia muszą stawiać czoła ciężkim przeciwnikom. Jak w każdej bajce los nie zawsze jest łaskawy...pojawiają się czarne chmury, złe  smoki. To choroby, niepełnosprawności, odrzucenia, tęsknota. Nie wyrwiemy tej kartki z tej historii, nie pokonany same tych smoków, nie uratujemy księżniczek, a szkoda... Za to wspólnie możemy dodać Nasz Wspólny Rozdział :

Dzień Dziecka

I na to Was zapraszamy!

Jeśli  chcecie być częścią tej historii będzie nam bardzo miło!

 Pozytywni bohaterowie zawsze potrzebni!


A teraz konkrety! Na imprezie, którą zorganizujemy w DPSie będzie około 80 dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności. Żeby każde dziecko mogło się się uśmiechać w ten wyjątkowy dzień, chcemy zaprosić cyrkowców, alpaki, ugościć cukrową watą, a także zorganizować wiele ciekawych warsztatów.

Natomiast do Zamku planujemy zaprosić około 200 dzieci z Domów Dziecka i niepełnych rodzi.

 Niestety to wszystko kosztuje. Dlatego prosimy Was o wpłatę nawet symbolicznej złotówki, byśmy mogły zrobić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. 

Dziękujemy!


Aktualizacje


 • Fundacja Moje skrzydła - awatar

  Fundacja Moje skrzydła

  03.06.2023
  03.06.2023

  Mamy to!!!!!
  Jesteście niesamowici!
  Dziękujemy Wam z całego serca za zaufanie!
  Dzięki Wam na buziach 280 dzieci pojawia się uśmiechy!
  A my zrobimy wszystko by te wydarzenia pozostały na długo w ich pamięci ♥️♥️♥️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kasia - awatar

  Kasia

  30.05.2023
  30.05.2023

  ❤️

  • Fundacja Moje skrzydła - awatar

   Fundacja Moje skrzydła - Organizator zbiórki

   01.06.2023
   01.06.2023

   Dziękujemy ♥️

 • Bulaj Gamalczyk - awatar

  Bulaj Gamalczyk

  30.05.2023
  30.05.2023

  Działajcie 🤝Trzymam kciuki

  • Fundacja Moje skrzydła - awatar

   Fundacja Moje skrzydła - Organizator zbiórki

   01.06.2023
   01.06.2023

   Dziękujemy za wsparcie ♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2023
  26.05.2023

  Gc87

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2023
  26.05.2023

  gc8

 • Magda - awatar

  Magda

  23.05.2023
  23.05.2023

  Cudownego dnia dziecka :)

4 043 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Fundacja Moje skrzydła - awatar

Fundacja Moje skrzydła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Gc07 - awatar
Gc07
10
gc39 - awatar
gc39
7
Milena gc11 - awatar
Milena gc11
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Gc67 - awatar
Gc67
7
Patrycja (gc8) - awatar
Patrycja (gc8)
5
Irina - awatar
Irina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij