Zbiórka Bungee dla Dioz 2 - zdjęcie główne

Bungee dla Dioz 2

623 748 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 051 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Bandurski - awatar

Patryk Bandurski

Organizator zbiórki

Siemanko z tej strony Bungee, jak wiecie od jakiegoś czasu wspieramy chłopaków z Dioz i ich podopiecznych. Ostatnia zbiórka odbiła się szerokim echem, dlatego i tym razem zwracamy się do Was o pomoc. W tym roku Inspektorat dokonał wydawałoby się niemożliwego, mianowicie przejął owiane złą sławą Wojtyszki. Przybliżając historię tego miejsca tym, którzy nie sią w temacie, Wojtyszki to była mordownia zwierząt, to umieralnia zwierząt i miejsce kaźni niewinnych istot za publiczne pieniądze. To obóz koncentracyjny dla psów. Liczba psów skoszarowanych w Wojtyszkach przez lata rosła lawinowo, a adopcje były zjawiskiem nadzwyczajnym i sporadycznym. Każdy pies przez cały okres swojej wegetacji w tym miejscu, przynosił dochód właścicielowi. Przebywające tam pozbawione kontaktu z człowiekiem psy zdziczały. Pies trafiający do Wojtyszek otrzymywał dożywotni wyrok bez szans na nowy dom. Dioz postanowił odmienić los pozostających tam jeszcze zwierząt i udało się, pod ich opiekę trafiły bezbronne istoty, które tym samym otrzymały szanse na nowe godne życie. Obecne dzięki załodze Dioz oraz setkom wolontariuszy Wojtyszki nie maja nic wspólnego z dawnym obozem koncentracyjnym, powoli to miejsce zamienia się w raj dla zwierząt. Jak wiadomo w życiu nie ma nic za darmo, aby pomóc tym i setkom, a nawet tysiącom innych zwierząt niezbędna jest wasza pomoc finansowa. Tutaj liczy się każda złotówka.

#Pomagajmypomagać

Team Bungee

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Michel - awatar

  Michel

  25.09.2023
  25.09.2023

  3, 2, 1... Bungee :)

 • Gabriela Michalak - awatar

  Gabriela Michalak

  21.09.2023
  21.09.2023

  powodzenia <3

 • Ania - awatar

  Ania

  20.09.2023
  20.09.2023

  Powodzenia aby sie udalo uzbierac jak najwiecej na zwierzaki

 • aga i wika - awatar

  aga i wika

  13.09.2023
  13.09.2023

  ;3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.09.2023
  11.09.2023

  <3

623 748 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 051 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Bandurski - awatar

Patryk Bandurski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47 051

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Olunia - awatar
Olunia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Balamucki - awatar
Dawid Balamucki
1
Wiktoria Krzyśpiak - awatar
Wiktoria Krzyśpiak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij