Zbiórka Dla rodziny śp. Dominika Grabasa - zdjęcie główne

Dla rodziny śp. Dominika Grabasa

106 781 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 749 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kwiecińska - awatar

Katarzyna Kwiecińska

Organizator zbiórki

Dominik Grabas rozpoczął odważną walkę o byt swojej rodziny i jako pierwszy w Rzeszowie otworzył swój lokal pomimo bezprawnych zakazów rządu. Po 2 tygodniach działania pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. 

Gdy wszystko zaczęło się układać, nagle doszło do ogromnej tragedii. 10 lutego 2021 Dominik zginął w wypadku samochodowym, zostawiając żonę i ośmiomiesięczną córeczkę. 

Dominik prowadząc swój lokal był jedynym żywicielem rodziny. Obecnie nie wiadomo co będzie dalej z pizzerią. A żona i córeczka pozostają bez środków do życia.

Pomóżmy rodzinie Dominika, który stał się twarzą i bohaterem akcji #otwieraMy i #PodkarpackieVeto. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kwiecińska - awatar

  Katarzyna Kwiecińska

  02.03.2021
  02.03.2021

  Kochani! Chciałabym – w imieniu mojej siostry Oli Grabas – z całego serca podziękować za Wasze wsparcie! Jak zapewne zauważyliście w zbiórce zmienił się organizator – Pan Jacek Ćwięka przekazał dostęp do zbiórki, aby środki w niej zebrane trafiły do Oli i Anielki. Cała zebrana w zbiórce kwota trafiła już bezpośrednio do jej beneficjentek. O uruchomieniu zbiórki przez Pana Jacka Ćwięka dowiedzieliśmy się po pogrzebie Dominika. W całej tej tragedii, która najbardziej dotknęła Olę i Anielę problemy finansowe zeszły na dalszy plan. Niemiej jednak jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że ludzie którzy znali Dominika i wiedzieli o Jego problemach, podjęli się inicjatywy organizacji zbiórki. Dziękujemy też wszystkim Wspierającym – zarówno finansowo jak i dobrym słowem, czy modlitwą, które dawało nam poczucie, że nie jesteśmy w tym wszystkim sami. Ogrom dobra jakie doświadczamy jest dla nas umocnieniem. Jeszcze raz z całego serca – DZIĘKUJEMY!!!

Komentarze


 • Alex Jabłoński - awatar

  Alex Jabłoński

  12.03.2021
  12.03.2021

  Szczęść Boże. Niech was Bóg ma w swojej opiece

 • Joanna z Wrocławia - awatar

  Joanna z Wrocławia

  01.03.2021
  01.03.2021

  Serdeczne Wyrazy współczucia. Nie poddawajcie się dziewczyny. On czuwa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2021
  26.02.2021

  Niech Pan Bóg przyjmie śp. Dominika do Swojego Królestwa, a ukoi ból najbliższych - żony i córeczki. Otaczam modlitwą 🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.2021
  25.02.2021

  Najszczersze kondolencje. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie i wspieraj całą rodzine oraz wszystkich Mu bliskich ... Mój mąż stracił wczoraj prace tez nie wiemy co będzie dalej, nasze całe życie zostało zrujnowane przez działania rzadu...póki żyjemy wspierajmy się nawzajem ....jeszcze żyjemy ale jak tak dalej pójdzie to na prawdę nie wiem co z nami jeszcze zrobią ile milionów a może nawet miliardów ludzi cierpi dziś z powodu zachłanności niewielu Boże przyjdź nam z pomocą!

 • Wojciech - awatar

  Wojciech

  24.02.2021
  24.02.2021

  Nadziei i pokoju

106 781 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 749 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kwiecińska - awatar

Katarzyna Kwiecińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 749

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Rafał Jędrzejczak - awatar
Rafał Jędrzejczak
30
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij