Zbiórka TACZKI DLA PO-PISu mamy was dość - zdjęcie główne

TACZKI DLA PO-PISu mamy was dość

11 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Michał Ślusarczyk - awatar

Michał Ślusarczyk

Organizator zbiórki

My zwykli ludzie mamy was polityków
z PIS,PO,PSL,SLD, .N,Razem,KOD....i inne wasze nowotwory.
Mamy was serdecznie dość!

27 lat robienia przez was dziadostwa w Polsce zbiża nas nieubłaganie do dnia w którym wkurzeni ludzie wyjdą na ulicę i powiedzą dość! Będzie to piękny dzień w którym wy wyjedziecie z sejmu na taczkach a w Polsce zaczną być wprowadzane prawdziwe zmiany. Gdyż od 27 lat mydlicie ludziom oczy o tym że kiedyś będzie lepiej, że kiedyś będzie wspaniale, jednocześnie realizujecie krok po kroku politykę która wpędza ludzi w coraz większą biedę.

Co cztery lata pozwalacie nam ludziom wybrać sobie nowego pana, jednakże nie jest to wybór świadomy lecz przekłamany wymuszony propagandą i kłamstwem w mediach publicznych!
Czy to ma być dobra zmiana? Nie!  Ponad połowa rodaków jest wami tak zniechęcona że zwyczajnie nie widzą sensu iść na wybory, gdyż nie wierzą w to by one mogły coś zmienić!
Dzięki temu co 4 lata wybieracie się sami. Kupujecie sobie wyborców stanowiskami zapomogami i opowiadacie o tym jak to będzie pięknie gdy wygracie.

Mija już 17 miesiąc od wygranej PISu, czy kogoś rozliczono? Czy ktoś poszedł siedzieć? Nie i nie pójdzie bo rączka rączkę myje, układ trwa "My nie ruszamy was, Wy nie ruszacie nas"

Polska potrzebuje zmian. Polska potrzebuje WOLNOŚCI.
Wolnego rynku
Wolności osobistej
Urzędnik ma być naszym pracownikiem a nie właścicielem!
Państwo ma nas chronić a nie wyzyskiwać!
Wy macie nam zapewniać warunki do naszego rozwoju, a nie opowiadać o tym czy w kasie Państwa jest pełno.

Dziś po 27 latach waszego rządzenia Polska jest jak Titanic i niestety idzie na dno.
Orkiestra gra ludzie się bawią, ale nie wszyscy. Na obecnym systemie wyzysku i niesprawiedliwości najwięcej zyskują ci powiązani z władzą. Oni żyją sobie jak królowie.
Rozwalają się nasi "władcy" limuzynami po kraju. Chcą pokazać jacy są ważni uprzywilejowani.
A prawda jest taka że to tępi ludzie oderwani od pługa poszli do władzy i udają światowych.
Media im pomagają w kreowaniu takiego obrazu.

Po co ta zbiórka?
Cel jest symboliczny.
Pokażmy władzy środkowy palec!  
Pokażmy że wywieziemy ich na taczkach jak się z nami nie zaczną liczyć!

Cel symboliczny 300 zł, ale wierzę w to że zbierzemy wielokrotnie więcej!

Jeśli uzbieramy więcej całą kwotę wykorzystamy na walkę z okrągłostołowym układem!
Na walkę o to by Polska mogła być: Wielka Dumna i Bogata! Ale bogata nie tym co w kasie państwa lecz bogactwem jej obywateli! Bo nie chodzi o to by w korycie było pełno, by do koryta świnie się pchały. Lecz o to by nam zwykłym ludziom w naszym pięknym kraju żyło się dobrze! Byśmy nie musieli przed nimi uciekać, by nie wyjeżdżały nasze dzieci!  Nie pozwólmy na to by oni robili z nas dziadów którym ciągle trzeba pomagać którym ciągle trzeba dawać jałomużną. Władza niech nam zostawi pieniądze, niech nam pozwoli pracować i się rozwijać.

Pora powiedzieć dość!
Jeśli tą i każdą inną akcją przekonamy rodaków że można zmienić system to my go zmienimy!
Ich jest tylko kilka tysięcy! Nas są miliony!
Jeśli wystąpimy przeciw nim razem zmieciemy ich w pył!

Z góry dziękuję za każdą wpłatę i za promowanie akcji.
Pora by naród przerwał okrągłostołowy układ!11 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Michał Ślusarczyk - awatar

Michał Ślusarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Złotówka na start - awatar
Złotówka na start
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij