Dziecko pełne cierpienia

2 530 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Ostatni tydzień nie był dla nas łaskawy. naszych podopiecznych czeka naprawdę sporo poważnych zabiegów i leczenia. Wiemy doskonale, że nie możemy pozwolić sobie na dużo więcej :( 

Ale jak przejść obojętnie obok takiego cierpienia?!

Ktoś chciał uśpić 10 miesięcznego dzieciaka przez wzgląd na kłopoty z jelitami i problemy skórne, ktoś temu zapobiegł... i oto mamy kolejnego podopiecznego Stefana. 

Stefan ma 10 miesięcy i 20 kilo wagi. Cały grzbiet ma zaogniony i jak widać na filmiku bardzo go to drażni i przeszkadza. Reszta ciała jest cała w ranach, które były wymieszane z jego odchodami i słomą... Przez godzinę groomer wszystko odmiękczał i próbował ściągnąć cały brud przeszłości. Zeszło z niego naprawdę dużo brudu i syfu, który niestety musiał mu przysparzać ogromne cierpienie. 

Rana na ranie, strup na strupie :(

Wszystko razem jest bardzo swędzące i niesamowicie dyskomfortowe. 

Ale to nie jedyny problem Stefanka:(

Chłopak ma spory problem z jelitami, który będzie trzeba ustabilizować jak najszybciej. Na razie od prawie dwóch dni ma biegunki, co bardzo wyniszcza jego organizm. 

Stefan potrzebuje dokładnych badań i wielu specjalistycznych kąpieli, leków, suplementów a nawet karmy. 

I dlatego prosimy o jego wsparcie, na razie trochę na wyrost, bo nie wiemy dokładnie czy uda nam się szybko wyleczyć tego chłopaka, aby w końcu mógł zaznać nie cierpienia a normalnego życia. 

Chcemy zrobić to jak najlepiej, tak, aby zapomniał o tym, że swoje szczenięce życie cierpiał i spędził w jakimś gnoju, gdzie na koniec przez problemy zdrowotne omal nie zapłacił życiem. 


2 530 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

kasia - awatar
kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Majka - awatar
Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Natalia - awatar
Natalia
20
Marta - awatar
Marta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij