Zbiórka Tars - misioKOT po przejściach - zdjęcie główne

Tars - misioKOT po przejściach

105 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

7 kilo kociego przytulaka

Tars to ogromny, przytulasty Misio-Kot. Większosć swojego życia spędził na dworze walcząc o przetrwanie. Kiedy znalazł spokój i opiekę w jednym z naszych domów tymczasowych, stał się prawdziwą przytulanką.

Dla kotów - samiec alfa, dla człowieka - koto-poduszka. Kocha człowieki, jedzenie, spanie na sofie i jeszcze człowieki ;) 

Zdjęcie opisu zbiórki Tars - misioKOT po przejściach

"Starosć nie radość"

Tars ma ok. 7 lat, a za sobą wiele życiowych doświadczeń. Życie kota na dworze nie jest łatwe, to ciągła walka o przetrwanie. Gdy Tars do nas trafił wyglądał jak kupka nieszczęścia - chudy, brudny, z łysymi uszami, chorymi oczami (na jednym zadawniona rana, po której pozostanie już na zawsze blizna, zupełnie jednak nie przeszkadzająca kotu w normalnej egzystencji). Przez ten czas, jaki Tars jest już pod naszą opieką, nasz Misio-Kot pięknie przybrał na wadze (i wciaż przybiera), wyleczył uszy i jest na finiszu leczenia oczu. Jednak, jak to się mówi "starość nie radość" - Tars ma okropnie zakamienione zęby.

Zdjęcie opisu zbiórki Tars - misioKOT po przejściach

Nowy uśmiech dla koto-NIE-dźwiedzia

W planach - czyszczenie ząbków. Wierzymy, że starość to też radość, dlatego chcemy aby Tars mógł ją okazywać, szczerząc w uśmiechu swoje nowe śliczne ząbki :D

Leczenie Tarsa pochłonęło już sporo naszych finansów, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie i podarowanie Tarsowi nowego, ślicznego uśmiechu :) Aby po trudach ciężkiego życia na dworze Tars mógł się cieszyć życiem i pięknie uśmiechać do ukochanych człowieków.

Zdjęcie opisu zbiórki Tars - misioKOT po przejściach

Kim jesteśmy?

"Neko" znaczy "kot". Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych, działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym. Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Tars - misioKOT po przejściach

Komentarze


  • juk - awatar

    juk

    06.05.2016
    06.05.2016

    Na dobry poczatek :) Trzymaj sie, misiokocie!

105 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Ania - awatar
Ania
10
Karolina - awatar
Karolina
5
Sławomir - awatar
Sławomir
30
Elżbieta - awatar
Elżbieta
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
40
juk - awatar
juk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij