Zbiórka "Tarzan Boy" Walka z rakiem - zdjęcie główne

"Tarzan Boy" Walka z rakiem

13 080 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 387 osób
Tomasz Sz - awatar

Tomasz Sz

Organizator zbiórki

Krzysztof Rutkowski wokalista zespołu Tarzan Boy

Jest ciężko chory na raka zwanego śluzakiem otrzewnej.

Na całkowicie wyleczenie choroby jest potrzebne 50 tyś zł


Po obejrzeniu dokumentu wyemitowanego przez Dzień dobry TVN postanowiłem pomóc i ułatwić innym wsparcie Tarzana w tej walce. 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/krzysztof-rutkowski-walczy-o-zycie-i-prosi-o-wsparcie,222171.html


Poniżej wpis od Krzysztofa:


Mam na imię Krzysztof jestem wokalistą zespołu Tarzan Boy
Od pewnego czasu męczyły mnie bóle brzucha na które nie zwracałem uwagi gdyż tłumaczyłem sobie że są one spowodowane dawniej przeprowadzoną operacją wyrostka i ignorowałem je. Jednak zmęczony tym postanowiłem się zbadać, podczas badań wyszło że mam przepuklinę brzucha. Podczas operacji na przepuklinę brzucha okazało się, że nie była ona tak naprawdę prawdziwą przyczyną owych bólów. Po operacji dowiedziałem się że cierpię na raka zwanego śluzakiem otrzewnej. Była to dramatyczna informacja, nie wiedziałem jak się po niej pozbierać, jednak wraz z żoną znaleźliśmy lekarza z Lublina, który operuje tego typu raka. Okazało się, że jedyną moją szansą na przeżycie jest tzw. HIPEC (Dootrzewnowa Chemioterapia Perfuzyjna w Hipertermii). Ów lekarz zgodził się na przeprowadzenie operacji jednak w trakcie operacji zdecydował się tylko na pozbycie się śluzu, który zebrał się na skutek raka, laparotomie i splenektomie. Stało się tak ponieważ nie można było uzyskać doszczętnej cytoredukcji, co uniemożliwiała przeprowadzenie HIPEC-a gdyż narażało by to zbyt bardzo moje życie. Lekarz oznajmił mi, że HIPEC-a będzie można zastosować, po regeneracji organizmu. Jednak po czasie przeznaczonym na odpoczynek okazało, się że ten lekarz nie chce podjąć się kolejnych prób, tej operacji. Aktualnie strasznie cierpię, nie mogę jeść, ciężko jest mi wykonywać wiele życiowych czynności gdyż towarzyszy im straszny ból, czasami nawet nie mogę spać. Dowiedziałem się, że operację tego typu wykonują w Gdańsku prywatnie, po konsultacji z lekarzem okazało się że jest dla mnie szansa jednak warunkiem przeprowadzenia operacji jest przyjęcie chemioterapii ale ze względu na to, że operacja jest kosztowna (koszt takiej operacji wraz z leczeniem to około 50 000 zł) chciałbym rozpocząć leczenie jednak nie mogę gdyż, niestety nie jestem w stanie pokryć kosztów operacji i zwracam się z prośbą o wsparcie.
Każda kwota jest dla mnie częścią nadziej, której ze względu na uciekający czas mam coraz mniej.

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  11.02.17
  11.02.17

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dokończenia nie wydanej płyty ! Wszystkiego dobrego.Pozdrawiam

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  10.02.17
  10.02.17

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i Bardzo dziękuje za Wielkie Przeboje zespołu Tarzan Boy.

 • Rysiu - awatar

  Rysiu

  06.02.17
  06.02.17

  Salamici ściskają za Pana kciuki, jeszcze nieraz zaśpiewa Pan swoje największe przeboje!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  05.02.17
  05.02.17

  sam nie jestem wielkim fanem discopolo lat 90tych, ale moi rodzice pewno się nie raz do tego świetnie bawili :) Sama piosenka niezwykle poprawiła mi humor. Leci piątak od studenta :)

 • Mb84 - awatar

  Mb84

  02.02.17
  02.02.17

  Dziekuję za każdą udaną imprezę z piosenka Tarzan oraz Złociste Promienie :-) ode mnie złociste promienie pozytywnej energii i cegiełka na leczenie :-) zdrowia, panie Krzysztofie, niech Pan nam jeszcze zaśpiewa :-)

13 080 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 387 osób
Tomasz Sz - awatar

Tomasz Sz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 387

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika ciacho - awatar
Monika ciacho
50
Karolina - awatar
Karolina
10
Kasia D - awatar
Kasia D
50
Agnieszka Hitel - awatar
Agnieszka Hitel
50
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Marta - awatar
Marta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij