Zbiórka Kokta walczy z ropomaciczem! - zdjęcie główne

Kokta walczy z ropomaciczem!

530 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki

edit

Kokta jest już po zabiegu. Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Zaczyna już powoli sama jeść. 

Poniżej zdjęcie z dzisiejszej kontroli. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wszystkie darowizny w imieniu Kokty i pani Haliny. 


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Kokta to 12 letnia suczka, która jest dla swojej opiekunki Pani Haliny bardzo ważna. Mieszkają same. Pani Halina bardzo dba o Kokte, ale pokrycie wszystkich kosztów badań i leczenia z Jej niewielkiej emerytury jest niemożliwe dlatego jako lekarz weterynarii prowadzący Kokte postanowiłam pomóc pani Halinie i zorganizować zbiórkę na leczenie jej ukochanej przyjaciółki.

Pani Halina zgłosiła się do mnie dzisiaj z problemem, że Kokta ma słabszy apetyt i samopoczucie oraz wypływ z dróg rodnych. Z uwagi na to, iż Kokta jest niesterylizowana to wykonałam odrazu badanie usg na którym wyszło że mamy do czynienia z ropomaciczem. Dodatkowo na obu listwach mlecznych są rozsiane guzki. Priorytetem jest zabieg usunięcia ropomacicza który zostanie dziś wykonany jedank Pani Halina nie jest w stanie pokryć wszystkich kosztów.

Pani Halina jest na emeryturze, sama bardzo ciężko choruje, wczoraj przyjęła kolejną chemie. To za dużo jak na starszą osobę..


Wpłacając choćby symboliczną złotówkę pomagasz w leczeniu Kokty, która ma szansę przeżyć jeszcze kilka szczęśliwych lat u boku swojej ukochanej Pani.

530 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Agnieszka Rudnicka - awatar

Agnieszka Rudnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Paulina - awatar
Paulina
20
sąsiadka - awatar
sąsiadka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
aska - awatar
aska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcelina - awatar
Marcelina
20
Kate - awatar
Kate
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij