Zbiórka Wszystko dla dzieci! - zdjęcie główne

Wszystko dla dzieci!

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Wszystko dla dzieci!

Dziecięce marzenia! Pomóżmy dzieciom z domów dziecka!

Pomóżmy dzieciom z domów dziecka zapomnieć o trudnej rzeczywistości. Przyczyńmy się do tego, by choć przez jeden dzień, stały się tym, kim zechcą i choć na chwilę odpłynęły w świat swoich marzeń i fantazji.

Uśmiech to najcenniejsza rzecz jaką możemy podarować drugiej osobie. Jeśli tą osobą jest dziecko, wartość tego uśmiechu staje się bezcenna.

Mikołaj Kołodziejski, fotograf z wykształcenia, czynnie działający w zawodzie, pragnie w ten sposób odwdzięczyć się za życie, które dostał. Kiedyś wychowanek domu dziecka, teraz czynnie działający fotograf i grafik.

"Pragnę podarować dzieciom to, czego bez czyjeś pomocy nigdy nie dostaną!"

Projekt ma na celu dotarcie do wybranych domów dziecka na terenie naszego kraju, celem organizacji profesjonalnych sesji fotograficznych ich podopiecznych. Dzieci przejdą metamorfozy w postacie, które lubią, szanują, kochają, a następnie odbędzie się sesja fotograficzna, która uwieczni te wspaniałe dla nich chwile. Dla dzieci to ogromna radość, chwila zapomnienia i oderwania się od codziennej, smutnej rzeczywistości. To ucieczka w ich nieposkromiony świat fantazji, gdzie kolory i radość stają się rzeczywistością.

Realizacja tego projektu, nie jest jednak możliwa bez Państwa pomocy.

Potrzebujemy pieniędzy na podróże, reklamę, stylistów i wizażystów, stroje, niezbędny sprzęt oraz wydruki powstałych fotografii, które będą podarowane dzieciom.

Prosimy o pomoc, każda złotówka ma ogromne znaczenie. Podarujmy uśmiech, radość i kolory!

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij