Zbiórka teamslupek - walczymy z rakiem - zdjęcie główne

teamslupek - walczymy z rakiem

88 812 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 863 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paweł Słupski - awatar

Paweł Słupski

Organizator zbiórki

Cześć,

mam na imię Paweł.
Długo myślałem co tutaj napisać, ale postanowiłem że najlepiej będzie przejść od razu do konkretów.

Niedawno w trakcie badań związanych z bólem barku wykryto u mnie na płucu guz o wielkości dużej pomarańczy. Po diagnostyce i badaniach okazało się, że to złośliwy nowotwór z przerzutami.
Z powodu wielkości i ułożenia jest w tej chwili nieoperacyjny. Publiczna służba zdrowia zaproponowała mi właściwie tylko chemie paliatywną, pomoc w walce z bólem, który jest już bardzo uciążliwy, ale niestety bardzo słabe rokowania.

Nie mogłem się zgodzić, że to jedyne wyjście z sytuacji i zacząłem szukać pomocy na własną rękę. Po wielu konsultacjach, spotkaniach i rozmowach znalazłem terapię, która daje duże szanse na powrót do zdrowia, długie życie i nie zniszczy mnie jak proponowana chemii - pozwoli w miarę normalnie żyć każdego dnia.

Nie zastanawiałem się długo i podjąłem leczenie. Jak się pewnie domyślacie terapia nie jest refundowana (opłaca się płacić tyle lat ZUS :), potrzebne są też terapie wspomagające, odpowiednia dieta. Czas który to zajmuje nie pozwala na normalną pracę.

Niestety oszczędności szybko się kurczą, na szczęście terapia zaczyna przynosić pierwsze efekty i daje bardzo dużo nadziei.

W tym miejscu chciałbym poprosić o pomoc. 
Pisanie tego apelu jest najtrudniejszą rzeczą jaką przyszło mi zrobić, chyba dużo trudniejsze niż sama choroba, ale nie mam wyjścia jeśli mam pokonać tego pasożyta :)

Pamiętajcie każda pomoc się liczy, komentarz, udostępnienie, dobre myśli w moja stronę.

Na koniec mam do Was jeszcze jedną prośbę: Badajcie się regularnie!!!
Nie czekajcie aż coś zacznie boleć - to naprawdę może oszczędzić Wam wielu problemów.

Trzymajcie się, pozdrawiam
Paweł

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2021
  03.09.2021

  Zdrowia!

 • Anonim - awatar

  Anonim

  17.08.2021
  17.08.2021

  ;)

 • .fum - awatar

  .fum

  10.08.2021
  10.08.2021

  Wygrasz.

 • ufok - awatar

  ufok

  02.08.2021
  02.08.2021

  Trzymaj się, Słupki zawsze dają rade :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.07.2021
  31.07.2021

  Zdrowia! Trzymamy kciuki!

88 812 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 863 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paweł Słupski - awatar

Paweł Słupski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 863

Mariusz Karpiel - awatar
Mariusz Karpiel
50
Ania Lewandowska - awatar
Ania Lewandowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij