Zbiórka Teddy - zdjęcie główne

Teddy

0 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Ostatkiem sił dowlókł się na posesję. Nie miał siły iść dalej. Zmęczony, wyczerpany, brudny, zaniedbany, bardzo wychudzony i bardzo głodny. Uznał, że to koniec jego wędrówki. Wszedł na cudzą posesję, położył się i zasnął. Spał długo. Potem okazało się, że trafił do dobrych ludzi. Pani Ewa zawiozła go na przegląd do lekarza i zapewniła mu tymczasowy dom. My przejęliśmy kontynuację opieki medycznej nad wyczerpanym seniorem. Poszerzone badanie krwi wykazało, że Teddy ma silną anemię, mocno sfatygowaną wątrobę.

Najpilniejsze sprawy to jednak duży guz prostaty i bardzo zaniedbany stan zapalny gałki ocznej.  Zdołaliśmy uporać się z kastracją i chorobą prostaty. Teddy zniósł te trudy całkiem dobrze. Teraz pora na chore oko.

Lekarz twierdzi, że trzeba je usunąć, jest nie do uratowania.

Teddy ma za sobą trudny żywot. Szyja wytarta od łańcuchowej obroży, wychudzenie, zadawnione choroby nie leczone. Nikt go nie szukał. Mimo wszystko jest seniorem bardzo dziarskim. Chętnie spaceruje / swoim wolniejszym krokiem/  jest zrównoważony, mało szczekliwy, nie wchodzi w psie zaczepki. Aktualnie waży 10 kg, powinien trochę przytyć.

Teddy bardzo prosi o dom na resztę życia i Człowieka, który mógłby go pokochać. A my bardzo prosimy o pomoc w pokryciu dalszego leczenia naszego seniora. Bez Waszej pomocy nie zdołamy sfinansować następnej koniecznej operacji. Bardzo chcemy dać mu szansę na godną jesień życia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij