Zbiórka Teledysk dla Ziemi - zdjęcie główne

Teledysk dla Ziemi

8 265 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Damian Maliszewski - awatar

Damian Maliszewski

Organizator zbiórki

Do tej pory zwracałem się do Was o pomoc dla chorych, albo takich, którym wydarzyły się życiowe tragedie. Zawsze mogłem liczyć na wrażliwe serca internautów za co jestem ogromnie wdzięczny.

Pierwszy raz i z dużą nieśmiałością zwracam się z prośbą o wsparcie czegoś, co stworzyłem dla nas wszystkich. 

Wraz z Marcinem Kuczewskim, kompozytorem, producentem, skomponowaliśmy piękny, obrazowy i emocjonalny utwór pt. "Earth". Muzyka działająca na wyobraźnię.

Chcieliśmy zrobić coś pożytecznego dla Ziemi, dla zwierząt i dla nas ludzi. Matka Natura zaczyna się buntować. To już nie teorie spiskowe, a fakty, których doświadczamy wszyscy.

Kataklizmy nie oszczędzają nikogo. Jest skutek, bo jest przyczyna. Jeżeli nie będziemy o tym mówili i czegoś natychmiast nie zrobimy, będzie tylko gorzej.

Do muzyki, którą mam nadzieję niebawem poznacie, postanowiłem stworzyć wzruszający film. Zrealizowany na światowym poziomie, w stylu majestatycznych produkcji BBC Earth, czy Discovery. Wstydu nie będzie, obiecuję. 

Od produkcji BBC Earth różnił się będzie jednak przekazem i emocjami. Na emocje w sztuce stawiam od początku mojej działalności artystycznej.

Miasto Rybnik z którego pochodzę i które od jakiegoś czasu stawia na dbanie o przyrodę i szacunek dla zwierząt, wsparło nasz projekt kwotą 6500 zł za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. To piękny gest ze strony Rybnika, że urzędnicy wspierają projekty związane z ekologią, nie tylko tą dotyczącą samego miasta.

Aby dokończyć teledysk/film, potrzebujemy jeszcze 8 tys PLN. Bez Waszego wsparcia to się nie uda. Nie dam rady.

Muzyka jest już gotowa, czeka na publikację. 

Kocham robić ludziom niespodzianki. Proszę Was o kredyt zaufania. Jeżeli uda się zebrać pełną kwotę, dokończymy już rozpoczęty klip. Jeżeli zbierzemy 12 tys. PLN, wtedy będzie nie tylko klip, ale wytłoczymy też specjalny singiel i każdy kto wpłaci swoją cegiełkę, otrzyma go w prezencie w ramach podziękowań. 

Żyjemy w świecie, gdzie wiele osób walczy o życie i każdy ma jakieś ważne potrzeby. 

Miałem dylemat, czy mi wypada zwracać się z taką prośbą, podczas, gdy chorzy zbierają środki np. na operacje, ale operacji i szczęśliwego, zdrowego życia nie da się przeprowadzać i prowadzić w zalanych wodą szpitalach, domach, czy pod zerwanymi przez tornada dachami. 

Każda złotówka ma znaczenie. Z góry dziękuję i na pewno jak zawsze zresztą, będę Was informował o postępach.


Jak zawsze podczas moich akcji mogę liczyć na wsparcie ludzi mediów <3


Aktualizacje


 • Damian Maliszewski - awatar

  Damian Maliszewski

  01.10.17
  01.10.17

  Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy wsparli tę zbiórkę :) Dzięki Wam udało się zebrać pełną kwotę. Obserwujcie mój fan page na facebooku. Premiera teledysku w drugiej połowie października :)

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  26.09.17
  26.09.17

  Czekamy na teledysk:)

 • Jarek - awatar

  Jarek

  19.09.17
  19.09.17

  Trzymam kciuki Damian .

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.17
   01.10.17

   Dziękuję:)

 • Karolina Niewelt - awatar

  Karolina Niewelt

  19.09.17
  19.09.17

  Powodzenia :) x

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.17
   01.10.17

   Dziękuję Karolina:)

 • Marcin Bro - awatar

  Marcin Bro

  07.09.17
  07.09.17

  Trzymam kciuki 🙂

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.17
   01.10.17

   Dziękuję Marcinie:)

 • Piotr Michal Krawieczek - awatar

  Piotr Michal Krawieczek

  07.09.17
  07.09.17

  😊

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.17
   01.10.17

   Dziękuję serdecznie Piotr:)

8 265 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Damian Maliszewski - awatar

Damian Maliszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Anna Giezek - awatar
Anna Giezek
5
Dorka - awatar
Dorka
10
Lustig - awatar
Lustig
400
Adam Sosna - awatar
Adam Sosna
50
Dariusz - awatar
Dariusz
91
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jarek - awatar
Jarek
100
Dariusz Świder - awatar
Dariusz Świder
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Niewelt - awatar
Karolina Niewelt
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij