Zbiórka Teledysk dla Ziemi - zdjęcie główne

Teledysk dla Ziemi

8 265 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Damian Maliszewski - awatar

Damian Maliszewski

Organizator zbiórki

Do tej pory zwracałem się do Was o pomoc dla chorych, albo takich, którym wydarzyły się życiowe tragedie. Zawsze mogłem liczyć na wrażliwe serca internautów za co jestem ogromnie wdzięczny.

Pierwszy raz i z dużą nieśmiałością zwracam się z prośbą o wsparcie czegoś, co stworzyłem dla nas wszystkich. 

Wraz z Marcinem Kuczewskim, kompozytorem, producentem, skomponowaliśmy piękny, obrazowy i emocjonalny utwór pt. "Earth". Muzyka działająca na wyobraźnię.

Chcieliśmy zrobić coś pożytecznego dla Ziemi, dla zwierząt i dla nas ludzi. Matka Natura zaczyna się buntować. To już nie teorie spiskowe, a fakty, których doświadczamy wszyscy.

Kataklizmy nie oszczędzają nikogo. Jest skutek, bo jest przyczyna. Jeżeli nie będziemy o tym mówili i czegoś natychmiast nie zrobimy, będzie tylko gorzej.

Do muzyki, którą mam nadzieję niebawem poznacie, postanowiłem stworzyć wzruszający film. Zrealizowany na światowym poziomie, w stylu majestatycznych produkcji BBC Earth, czy Discovery. Wstydu nie będzie, obiecuję. 

Od produkcji BBC Earth różnił się będzie jednak przekazem i emocjami. Na emocje w sztuce stawiam od początku mojej działalności artystycznej.

Miasto Rybnik z którego pochodzę i które od jakiegoś czasu stawia na dbanie o przyrodę i szacunek dla zwierząt, wsparło nasz projekt kwotą 6500 zł za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. To piękny gest ze strony Rybnika, że urzędnicy wspierają projekty związane z ekologią, nie tylko tą dotyczącą samego miasta.

Aby dokończyć teledysk/film, potrzebujemy jeszcze 8 tys PLN. Bez Waszego wsparcia to się nie uda. Nie dam rady.

Muzyka jest już gotowa, czeka na publikację. 

Kocham robić ludziom niespodzianki. Proszę Was o kredyt zaufania. Jeżeli uda się zebrać pełną kwotę, dokończymy już rozpoczęty klip. Jeżeli zbierzemy 12 tys. PLN, wtedy będzie nie tylko klip, ale wytłoczymy też specjalny singiel i każdy kto wpłaci swoją cegiełkę, otrzyma go w prezencie w ramach podziękowań. 

Żyjemy w świecie, gdzie wiele osób walczy o życie i każdy ma jakieś ważne potrzeby. 

Miałem dylemat, czy mi wypada zwracać się z taką prośbą, podczas, gdy chorzy zbierają środki np. na operacje, ale operacji i szczęśliwego, zdrowego życia nie da się przeprowadzać i prowadzić w zalanych wodą szpitalach, domach, czy pod zerwanymi przez tornada dachami. 

Każda złotówka ma znaczenie. Z góry dziękuję i na pewno jak zawsze zresztą, będę Was informował o postępach.


Jak zawsze podczas moich akcji mogę liczyć na wsparcie ludzi mediów <3


Aktualizacje


 • Damian Maliszewski - awatar

  Damian Maliszewski

  01.10.2017
  01.10.2017

  Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy wsparli tę zbiórkę :) Dzięki Wam udało się zebrać pełną kwotę. Obserwujcie mój fan page na facebooku. Premiera teledysku w drugiej połowie października :)

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  26.09.2017
  26.09.2017

  Czekamy na teledysk:)

 • Jarek - awatar

  Jarek

  19.09.2017
  19.09.2017

  Trzymam kciuki Damian .

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.2017
   01.10.2017

   Dziękuję:)

 • Karolina Niewelt - awatar

  Karolina Niewelt

  19.09.2017
  19.09.2017

  Powodzenia :) x

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.2017
   01.10.2017

   Dziękuję Karolina:)

 • Marcin Bro - awatar

  Marcin Bro

  07.09.2017
  07.09.2017

  Trzymam kciuki 🙂

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.2017
   01.10.2017

   Dziękuję Marcinie:)

 • Piotr Michal Krawieczek - awatar

  Piotr Michal Krawieczek

  07.09.2017
  07.09.2017

  😊

  • Damian Maliszewski - awatar

   Damian Maliszewski - Organizator zbiórki

   01.10.2017
   01.10.2017

   Dziękuję serdecznie Piotr:)

8 265 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Damian Maliszewski - awatar

Damian Maliszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Anna Giezek - awatar
Anna Giezek
5
Dorka - awatar
Dorka
10
Lustig - awatar
Lustig
400
Adam Sosna - awatar
Adam Sosna
50
Dariusz - awatar
Dariusz
91
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jarek - awatar
Jarek
100
Dariusz Świder - awatar
Dariusz Świder
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Niewelt - awatar
Karolina Niewelt
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij