Terapia dla Scholi

9 949 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wanda Wajda - awatar

Wanda Wajda

Organizator zbiórki


Nazywam się Wanda Wajda, jestem mamą Scholi.

Schola jest niewidoma, prawie nie słyszy, ma autyzm i związane z nim zaburzenia, alergie i nietolerancje pokarmowe - więcej, niż można sobie wyobrazić. Kiedy 21 lat temu poznałam ją w domu dziecka w Kalkucie, miała rok i była dzieckiem, któremu lekarze nie dawali szans na przeżycie.

Schola przeżyła i dziś jest radosną i pełną optymizmu osobą. To wszystko dzięki wielkiej miłości, która ją otacza, ale w ogromnej mierze również dzięki terapii, rehabilitacji i pracy wielu ludzi, którzy pomagają jej codziennie uczyć się czegoś nowego i stawać się coraz bardziej samodzielną. Ta rehabilitacja jest konieczna na co dzień, a terapia musi dotyczyć każdej sfery jej życia. Lekarze mówią, że 60 godzin terapii i rehabilitacji miesięcznie to absolutne minimum.

Przez 16 lat Ośrodek Pomocy Społecznej przyznawał nam co miesiąc 40 godzin bezpłatnej terapii. Od tego roku zmniejszył tę ilość o połowę, a za pozostałe godziny musimy zacząć płacić...

Ja też jestem niewidoma. Pracuję zawodowo, ale w tej sytuacji nie jestem w stanie samodzielnie pokryć kosztów leczenia i terapii mojej córki. Jest jeszcze jeden problem - jeśli nie będę mogła zapłacić za wszystkie godziny terapii, odejdzie od nas świetna terapeutka, której Schola ufa i z którą chce współpracować. 

Zebrane pieniądze pozwolą nam na utrzymanie terapeutki i zapewnienie 40 godzin zajęć miesięcznie do końca 2018 roku.

 http://www.pomagamyscholi.pl/

https://www.facebook.com/PomagamScholi/


Aktualizacje


 • Wanda Wajda - awatar

  Wanda Wajda

  03.02.2018
  03.02.2018

  Dziękujemy tym, którzy już nas wsparli. Poniżej Scholi praca wykonana przy pomocy terapeutki.

  Zdjęcie aktualizacji 11 585

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.2018
  17.02.2018

  Uda sie! Jestem pewna. Usciski!

  • Wanda Wajda - awatar

   Wanda Wajda - Organizator zbiórki

   19.02.2018
   19.02.2018

   Szczerze dziękuję i ufam, że się uda przy pomocy tylu wspaniałych odób.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2018
  04.02.2018

  Powodzenia dzielne dziewczyny!

  • Wanda Wajda - awatar

   Wanda Wajda - Organizator zbiórki

   04.02.2018
   04.02.2018

   Staramy się, ale nie zawsze nam to wychodzi. dziękujemy.

9 949 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wanda Wajda - awatar

Wanda Wajda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij