Paczki świąteczne dla Dps

2 040 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adriana Chwalisz - awatar

Adriana Chwalisz

Organizator zbiórki

Dzień dobry, 

Jesteśmy grupą RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, która od 2020  udziela się społecznie dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie Wlkp. Co jakiś czas organizujemy różne zbiórki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie Wlkp, są to akcję między innymi : Dzień Babci i Dziadka, Święta Wielkanocne , Boże Narodzenie. Jesteśmy grupą, która działa  nieformalnie na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie Wlkp. Przez ostatnie dwa lata nasza grupa organizowała zbiórki darów które były przekazane dla mieszkańców. W tym roku postanowiliśmy założyć zbiórkę pieniędzy żeby zrobić dla każdego mieszkańca paczkę świąteczną, jeżeli zbiórka się uda to w każdej paczce dla mieszkańców będą produkty typu słodkości, kosmetyki, owoce. 

Dom Pomocy Społecznej Nr 1 im Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp świadczy całodobowa opiekę nad osobami które z różnych powodów nie są zdolne do samodzielnego życia i funkcjonowania. 

Link do strony Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie Wlkp :

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064741237578


Dlaczego powstała grupa RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ? 

Grupa powstała w trakcie pandemii COVID, ponieważ był to ciężki okres dla mieszkańców, chcieliśmy sprawić im trochę radości  w tym trudnym okresie i dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, do której dołączyło się wielu darczyńców. Dzięki naszym zbiórką u mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie na twarzy pojawiła się radość i nadzieja, że są jeszcze ludzie którzy o nich pamiętają. 

Wszystkie wydatki związane z paczkami świątecznymi zostaną udokumentowane  na stronie FB naszej grupy RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. Jeżeli osiągniemy  większą kwotę niż ta która jest planowana w zbiórce, zostanie ona przekazana na najpotrzebniejsze potrzeby mieszkańców i również będzie to udokumentowane. 

Wierzymy w to, że z Waszym małym wsparciem zrobimy coś wielkiego dla mieszkańców, ponieważ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ❤️

Link do naszej grupy Razem możemy więcej :

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064696120335


Dziękujemy za każde nawet te najmniejsze wsparcie oraz prosimy o udostępnienie naszej zbiórki. ❤️

Razem możemy więcej, 

Adriana, Anna 🎁


Zbiórka trwa do końca listopada 2022 


Drodzy Darczyńcy, 

Nasza grupa RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ także zbiera dary do 10 grudnia 2022, zachęcamy do udziału w tej pięknej akcji ❤️


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02KFdG8MSRXmuTMkkD4meFb3kok6EpkJMbRgZtr3fkmkGKKRafrfVwwJAGULDSexsMl&id=100064696120335


Drodzy Darczyńcy ❤️


Zbiórka pieniędzy dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Gorzowie Wlkp miała trwać do końca listopada 2022, przedłużamy zbiórkę pieniędzy jednak do 10 - 12-2022. ❤️💪🍀


Pozdrawiam serdecznie, 

Adriana Chwalisz ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Adriana Chwalisz - awatar

  Adriana Chwalisz

  29.11.2022
  29.11.2022

  Dary dla mieszkańców od Darczyńców ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 106 691

2 040 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adriana Chwalisz - awatar

Adriana Chwalisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka krawiec - awatar
Agnieszka krawiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr - awatar
Piotr
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij