Zbiórka Agregat prądotwórczy o moc 50 kW - zdjęcie główne

Agregat prądotwórczy o moc 50 kW

17 426 zł  z 23 700 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Wiesław Śnieżek - awatar

Wiesław Śnieżek

Organizator zbiórki

Moi Drodzy. Jestem nauczycielem ZSCKR w Nowosielcach. Od lat współpracujemy z Wyszniańskim Kolegium LNAU w Rudkach na Ukrainie           http://www.vyshnya.in.ua/ tel.+380679179975 . Ten duży koledż znajduje sie ok. 35 km. na wschód od Lwowa i ok. 70 km od granicy z Polską. Dyrektor ukraińskiej szkoły Andrij Vantukh zwrócił sie do na z prośba o agregat prądotwórczy o mocy ok. 50kW. W związku z bandycką napaścią na naszego sąsiada i tragiczną sytuacją w jakiej znalazła się Ukraina, Szkoła w Rudkach ze względu na swoją infrastrukturę została wyznaczona jako ośrodek dla uciekających przed wojną. W razie braku energii elektrycznej nastąpi paraliż działania ośrodka. Wychodząc na przeciw tym potrzebom w tej tragicznej sytuacji razem z dyrekcją naszej szkoły w Nowosielcach podjęliśmy decyzję o zorganizowanie zbiórki i zakupie nowego agregatora, który zostanie dostarczony do koledżu w Rudkach. Za każde wsparcie dziękujemy.

Aktualizacje


 • Wiesław Śnieżek - awatar

  Wiesław Śnieżek

  12.03.2022
  12.03.2022

  Witam. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki na agregat prądotwórczy dla przyjaciół z Ukrainy. Czas biegnie szybko. Mamy świadomość, że nie zdołamy zebrać kwoty na nowy agregat w krótkim czasie, gdyż podobnych różnych form pomocy jest organizowanych bardzo dużo. Dlatego postanowiliśmy zamówić i zakupić używany za kwotę 23.700,00zł. Większą część pieniędzy już mamy. Brakuje nam jeszcze 3.500,00zł. Razem możemy więcej, dlatego jak możesz dołącz się do zbiórki byśmy mogli sfinalizować zakup agregatu. DZIĘKUJEMY.

  Zdjęcie aktualizacji 90 177

17 426 zł  z 23 700 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Wiesław Śnieżek - awatar

Wiesław Śnieżek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 136

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Don pour Ukraine de la part de M.MORIS Paris France - awatar
Don pour Ukraine de la part de M.MORIS Paris France
465
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
GERMAIN - awatar
GERMAIN
200
Jakub Konik - awatar
Jakub Konik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
TomaszP - awatar
TomaszP
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij