Zbiórka Nadzieja dla Ani - zdjęcie główne

Nadzieja dla Ani

15 384 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

"Zwracam się do Fundacji Dajemy Wybór z prośbą o pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego na leczenie mojej córki Anny Marzec. Ania na obecną chwilę ma 27 lat zachorowała w wieku 18 lat, przez te 9 lat walki z chorobą przeszła 5 operacji guza mózgu, radioterapię, chemioterapię po czym lekarze uznali iż ich możliwości się wyczerpały . Jednak my uważamy inaczej i do końca będziemy walczyć o życie naszej córki. Do tej walki potrzebujemy pomocy innych osób, ponieważ leki, które chcielibyśmy zakupić są bardzo drogie. Nie jesteśmy w stanie sami zdobyć takich pieniędzy, ponieważ drogie leki, pobyty w szpitalu i leczenie pochłonęły wszystkie nasze oszczędności. W tej chwili Ania wymaga całodobowej opieki, dlatego musiałam zrezygnować z pracy, aby móc się nią zająć. Mąż zajmuje się niewielkim gospodarstwem, dlatego bardzo proszę o pomoc."

Komentarze


 • ANONIMOWY - awatar

  ANONIMOWY

  01.03.18
  01.03.18

  Powodzenia ANIU .

 • Kamil - awatar

  Kamil

  28.02.18
  28.02.18

  Wracaj Ania do zdrowia pozdrawiam

 • Tadeusz Makula - awatar

  Tadeusz Makula

  28.02.18
  28.02.18

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.18
  28.02.18

  Wierze ze wszystko skonczy sie dobrze. Trzymam kciuki za Anie

 • Almeyda - awatar

  Almeyda

  28.02.18
  28.02.18

  Aniu, trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia!!!

15 384 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby

Wpłaty: 163

Ewa Sakwa Kolosy 63, 28-506 Czarnocin - awatar
Ewa Sakwa Kolosy 63, 28-506 Czarnocin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Aneta - awatar
Aneta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Śliwa - awatar
Ewa Śliwa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij