Zbiórka Tina wyrzycona jak śmieć... - miniaturka zdjęcia

Tina wyrzycona jak śmieć...

Zbiórka Tina wyrzycona jak śmieć... - zdjęcie główne

Tina wyrzycona jak śmieć...

260 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 


Wakacje to okres wyjątkowo trudny dla zwierząt. Wiele z nich traci w tym czasie swoje domy, traci ludzi którzy byli ich całym światem, bezpieczną opoką, miłością... Jak łatwo "człowiekowi" zburzyć ich świat, jak łatwo porzucić...

Tina. Malutka, przerażona suczka która wraz z drugim psem została wyrzucona z auta w lesie w okolicach Torunia, 2km od zabudowań.  Psy jeszcze przez chwilę gonily auto desperacko chcąc dogonić właściciela. Nie udało się. Auto odjechało z dużą prędkością. Na szczeście dobrzy ludzi widząc wszystko zatrzymali się aby zabezpieczyć psy. Tinę udało się zatrzymać i zabezpieczyć w aucie, drugi pies był zbyt przestraszony uciekł (kilka dni później został zabezpieczony) 

Tinka to wychudzona, delikatna, młoda sunia z ufonością patrząca na człowieka. W chwili znalezienia ważyła jedynie 4kg. W lecznicy została zabezpieczona na kleszcze, zaczipowana, zrobiono podstawowe badania. Istnieje prawdopodobieństwo, że może być szczenna... W najbliższym czasie sunię czeka usg, szczepienie i sterylizacja.

Serdecznie prosimy o wsparcie dla Tiny. Koszt leczenia i sterylizacji to 600zł. Tina mieszka obecnie w domu tymczasowym. Już nigdy nikt jej nie porzuci. Zrobimy wszystko aby była kochana i szanowana.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
260 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Kasia Gniazdowska - awatar
Kasia Gniazdowska
20
Kasia - awatar
Kasia
20
A. B - awatar
A. B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od Cioci :* - awatar
Od Cioci :*
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Mirka - awatar
Mirka
10
Dominika - awatar
Dominika
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij