Zbiórka Pomożecie Oksance? - zdjęcie główne

Pomożecie Oksance?

425 zł  z 10 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

Krystyna Kowalska-Sokołowska

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami cudownej dziewczynki!

Nasza córeczka, Oksanka, mądra i ambitna dziewczynka ma duże problemy ze zdrowiem. Z powodu niedowładu połowiczego lewostronnego potrzebuje zabiegu fibrotomii.

Fibrotomia to zabieg obniżający skutecznie spastykę mięśni, mało inwazyjny, bezbolesny, bez blizn, bez ran, bez krwi i nie refundowany przez NFZ. Operację tę przeprowadzają lekarze z Moskwy, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie i kosztuje 10 900 zł. Niby nie dużo, ale dużo.

Oksana została zakwalifikowana do tej operacji na 7 sierpnia 2016 roku. Aby mogła do niej przystąpić potrzebujemy Waszej pomocy finansowej!

I naprawdę potrzebujemy wsparcia!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomożecie Oksance?

Aktualizacje


 • Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

  Serdecznie dziękuję!

  12.04.2016
  12.04.2016

  Dziękujemy bardzo za zebrane środki, które bezpośrednio zasilą konto szpitala
  w Krakowie na cel operacji Oksanki.

  Wielkie dzięki!

  Zdjęcie aktualizacji 751

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Emilia - awatar

  Emilia

  26.06.2016
  26.06.2016

  Powodzenia! Jak najlepszych efektów zabiegu.

 • Alicja - awatar

  Alicja

  17.04.2016
  17.04.2016

  Powodzenia w operacji duzo zdrowka malutkiej

  • Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

   Krystyna Kowalska-Sokołowska - Organizator zbiórki

   17.04.2016
   17.04.2016

   Zrobimy wszystko żeby była zdrowa! Pozdrawiamy! Dziękuję!

 • Krystyna - awatar

  Krystyna

  14.04.2016
  14.04.2016

  Iza TRUSZKOWSKA

  • Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

   Krystyna Kowalska-Sokołowska - Organizator zbiórki

   17.04.2016
   17.04.2016

   Dziękuję!

 • Adam - awatar

  Adam

  12.04.2016
  12.04.2016

  Będzie ok

  • Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

   Krystyna Kowalska-Sokołowska - Organizator zbiórki

   12.04.2016
   12.04.2016

   Dziękuję!

425 zł  z 10 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Krystyna Kowalska-Sokołowska - awatar

Krystyna Kowalska-Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Emilia - awatar
Emilia
50
Alicja - awatar
Alicja
50
Krystyna - awatar
Krystyna
30
Magdalena - awatar
Magdalena
20
regina - awatar
regina
50
Adam - awatar
Adam
10
Janusz - awatar
Janusz
50
Agal - awatar
Agal
10
Krystyna - awatar
Krystyna
50
Joanna - awatar
Joanna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij