Zbiórka Schorowany, niewidomy Juliusz - zdjęcie główne

Schorowany, niewidomy Juliusz

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Julek został zabrany ze schroniska w Grudziądzu ponad rok temu, nie przeżyłby w nim...Psy przeganiały niewidomego staruszka z kąta w kąt, nie mógł nawet dostać się do miski z wodą i jedzeniem. Dodatkowo jest bardzo schorowany - z dnia na dzień pogarszał się jego stan. 

Całe szczęście dzięki dobrym osobom udało się go wydostać ze schroniska i przetransportować do hoteliku dla zwierząt, gdzie był już pod naszą opieką. Spędził tam prawie rok i szczęście znów się do niego uśmiechnęło...Znalazł domek tymczasowy, gdzie jest pod stałą opieką i dodatkowo ma tuż obok siebie kochających opiekunów. Niestety jego beztroskie chwile nie trwały długo...najpierw pojawiła się krew w odchodach, natychmiast został przetransportowany do lecznicy. Zdiagnozowano guza wątroby...

Została przeprowadzona biopsja, a próbki materiału pojechały do Hanoweru. Czekamy teraz z niecierpliwością na wyniki...

Na tym nie koniec jednak męki biednego staruszka, Juliusz jest niewidomy, ale oprócz tego stan jego oczka zaczął się pogarszać. Ciśnienie kilka dni temu w oku było na tyle wysokie, że gałka oczna musiała zostać usunięta. Weterynarz powiedział, że ból jaki odczuwał musiał być niewyobrażalny...

Biopsja wykazała, że nie jest to nowotwór wątroby, ale na tym narządzie są guzy, które utrudniają jej funkcjonowanie. Niestety wątroba Juleczka nigdy nie będzie działać tak jak powinna, nie wiadomo czy uda się przywrócić jej chociaż względne funkcjonowanie. 

Juliusz jest słaby i ma ciągle problemy z biegunką oraz wymiotami, wszystko przez niewłaściwe funkcjonowanie narządu wątroby. Miał znów przeprowadzane rtg oraz usg. Walczymy cały czas, ale każda diagnostyka kosztuje. 

Pomagamy właścicielom Juleczka, którzy podarowali mu dom na stałe na stare lata, jak możemy. 

Prosimy wspomóżcie chociaż złotówką biedaczka ! On zasługuje na najlepszą opiekę podczas jesieni swojego życia, dość już się wycierpiał....


Aktualizacje


 • Fundacja Podaruj lepszy los - awatar

  Fundacja Podaruj lepszy los

  08.07.2019
  08.07.2019

  Dziękujemy bardzo za wsparcie ! ❤️

Komentarze


 • Marzena Frydel - awatar

  Marzena Frydel

  08.07.2019
  08.07.2019

  Trzymam mocno za Juleczka❤

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Jerzy Wolny - awatar
Jerzy Wolny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Bartosz Szlachcikowski - awatar
Bartosz Szlachcikowski
50
IIIK - awatar
IIIK
100
Ewa Magdzińska - awatar
Ewa Magdzińska
200
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marzena Frydel - awatar
Marzena Frydel
50
amgdr - awatar
amgdr
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij