Zbiórka Schorowany, niewidomy Juliusz - zdjęcie główne

Schorowany, niewidomy Juliusz

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Julek został zabrany ze schroniska w Grudziądzu ponad rok temu, nie przeżyłby w nim...Psy przeganiały niewidomego staruszka z kąta w kąt, nie mógł nawet dostać się do miski z wodą i jedzeniem. Dodatkowo jest bardzo schorowany - z dnia na dzień pogarszał się jego stan. 

Całe szczęście dzięki dobrym osobom udało się go wydostać ze schroniska i przetransportować do hoteliku dla zwierząt, gdzie był już pod naszą opieką. Spędził tam prawie rok i szczęście znów się do niego uśmiechnęło...Znalazł domek tymczasowy, gdzie jest pod stałą opieką i dodatkowo ma tuż obok siebie kochających opiekunów. Niestety jego beztroskie chwile nie trwały długo...najpierw pojawiła się krew w odchodach, natychmiast został przetransportowany do lecznicy. Zdiagnozowano guza wątroby...

Została przeprowadzona biopsja, a próbki materiału pojechały do Hanoweru. Czekamy teraz z niecierpliwością na wyniki...

Na tym nie koniec jednak męki biednego staruszka, Juliusz jest niewidomy, ale oprócz tego stan jego oczka zaczął się pogarszać. Ciśnienie kilka dni temu w oku było na tyle wysokie, że gałka oczna musiała zostać usunięta. Weterynarz powiedział, że ból jaki odczuwał musiał być niewyobrażalny...

Biopsja wykazała, że nie jest to nowotwór wątroby, ale na tym narządzie są guzy, które utrudniają jej funkcjonowanie. Niestety wątroba Juleczka nigdy nie będzie działać tak jak powinna, nie wiadomo czy uda się przywrócić jej chociaż względne funkcjonowanie. 

Juliusz jest słaby i ma ciągle problemy z biegunką oraz wymiotami, wszystko przez niewłaściwe funkcjonowanie narządu wątroby. Miał znów przeprowadzane rtg oraz usg. Walczymy cały czas, ale każda diagnostyka kosztuje. 

Pomagamy właścicielom Juleczka, którzy podarowali mu dom na stałe na stare lata, jak możemy. 

Prosimy wspomóżcie chociaż złotówką biedaczka ! On zasługuje na najlepszą opiekę podczas jesieni swojego życia, dość już się wycierpiał....


Aktualizacje


 • Fundacja Podaruj lepszy los - awatar

  Fundacja Podaruj lepszy los

  08.07.2019
  08.07.2019

  Dziękujemy bardzo za wsparcie ! ❤️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marzena Frydel - awatar

  Marzena Frydel

  08.07.2019
  08.07.2019

  Trzymam mocno za Juleczka❤

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Jerzy Wolny - awatar
Jerzy Wolny
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Bartosz Szlachcikowski - awatar
Bartosz Szlachcikowski
50
IIIK - awatar
IIIK
100
Ewa Magdzińska - awatar
Ewa Magdzińska
200
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marzena Frydel - awatar
Marzena Frydel
50
amgdr - awatar
amgdr
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij