Zbiórka Opłaćmy tłumaczenie artykułu - zdjęcie główne

Opłaćmy tłumaczenie artykułu

1 685 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Mieszko Eichelberger - awatar

Mieszko Eichelberger

Organizator zbiórki

Kim jestem?

Nazywam się Mieszko Eichelberger, zajmuję się kocim behawioryzmem i dietetyką kotów, wspomagam wraz ze społecznością Kocich Porad Behawioralnych opiekunów w poszerzaniu ich wiedzy i horyzontów na temat kotów.

Wspieramy jako społeczność domy tymczasowe, fundacje pro zwierzęce, pojedynczych opiekunów. Uczymy innych i samych siebie.

Na co zbieramy?

Na pewno część z Was orientuje się w temacie listu skierowanego do lekarzy weterynarii umieszczonego na http://www.catnutrition.org/open-letter-to-vets.html

Jego przetłumaczoną wersję można przeczytać: http://www.catnutrition.org/uploads/6/4/4/5/6445971/list_otwarty_do_lekarzy_weterynarii.pdf

List ten jest ważnym apelem. Treści w nim zawarte powinny być ważne dla wszystkich kocich opiekunów. Opiera się on artykule w czasopisma Journal of the American Veterinary Medical Association (JAVMA ) zatytułowany„The Carnivore Connection to  Nutrition in Cats” autorstwa Debry L. Zoran, DVM,PhD,DACVIM.

Właśnie na tłumaczenie tego artykułu dostępnego pod http://www.felinediabetes.com/zorans_article.pdf zbieramy fundusze.

Dostępność artykułu w języku polskim jest niezbędna do poszerzania wiedzy nie tylko opiekunów ale także lekarzy weterynarii na terenie Polski.

Każdy koci opiekun w Polsce będzie mógł zyskać dostęp do profesjonalnego tłumaczenia artykułu dzięki czemu wzrośnie publiczna świadomość na temat zdrowego żywienia i diety kocich podopiecznych.

Kto przetłumaczy?

Profesjonalne tłumaczenie artykułu dokonałby Arkadiusz Badziński który specjalizuje się w tłumaczeniu materiałów medycznych którego poleciła mi Arlena Witt.

Więcej informacji pod linkiem

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika - awatar

  Monika

  12.03.2016
  12.03.2016

  Grosik ode mnie

 • Basia - awatar

  Basia

  11.03.2016
  11.03.2016

  Sama chętnie spróbuję się czegoś dowiedzieć :)

 • Marta - awatar

  Marta

  11.03.2016
  11.03.2016

  Dorzucam jeszcze kilka grosików :).

 • Ewa - awatar

  Ewa

  19.02.2016
  19.02.2016

  Na zdrowie ;)

 • Futrzaste - awatar

  Futrzaste

  18.02.2016
  18.02.2016

  Skromnie od nas, ale grosik do grosika :)

1 685 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Mieszko Eichelberger - awatar

Mieszko Eichelberger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Natalia - awatar
Natalia
10
Justyna - awatar
Justyna
30
Hanna - awatar
Hanna
10
Beata - awatar
Beata
10
Monika - awatar
Monika
20
Maria - awatar
Maria
5
Basia - awatar
Basia
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
64
Marta - awatar
Marta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij