Zbiórka Tobi- od 8lat czeka na dom - miniaturka zdjęcia

Tobi- od 8lat czeka na dom

Zbiórka Tobi- od 8lat czeka na dom - zdjęcie główne

Tobi- od 8lat czeka na dom

990 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Tobi rozpaczliwie potrzebuje swojego człowieka. Gdy go poznaliśmy miał ok. 3 miesięcy. Po 2 nieudanych podejściach do adopcji, Tobi zamieszkał w hoteliku nad Zegrzem. Jest tam od 2012 roku. 

Hotelik to jedyny dom jaki kiedykolwiek miał, zaś opiekunowie zhoteliku -to jedyne osoby które kiedykolwiek obdarzyły go uczuciem.
Ale marzy nam się, żeby choć na starość Tobi znalazł wreszcie swoich ludzi i swoją bezpieczną przystań.
Jednak kto pokocha starszego (8letniego), mało urodziwego psa ? Odpada właściwie w przedbiegach :( Od 6 lat nikt nie zadzwonił w jego sprawie, ba- nie znalazły się nawet osoby, które adoptowałyby go na stałe wirtualnie.

W miesiącu marcu na jego konto wpłynęło 0 zł! Skoro nawet Tobi nie zwraca uwagi potencjalnych wirtualnych opiekunów, czy kiedykolwiek zainteresuje kogoś naprawdę:/ 

Straszne są te wszystkie momenty, w których gaśnie na chwilę nadzieja, że psiaki hotelowe znajdą kiedykolwiek własne domy. Średnia wieku naszych hotelowych podopiecznych to ok. 7lat, o takie psiaki zadzwoni może 1 telefon na kilka miesięcy- albo nie zadzwoni wcale. Bo jeśli starszy- to raczej mały, średnie/ większe starsze psy są bez szans.

Błagamy o pomoc! Tobi potrzebuje wsparcia na hotelik, stałych comiesięcznych deklaracji.
Miesięczny koszt pobytu w hoteliku to 450 zł +15kg worek karmy (Brit, Bosch,Arion / lub 100zł równowartości dodatkowo do rachunku).

Pomóżcie Tobiemu! Każda wpłata bardzo się liczy ! Jeśli ktoś zechciałby mu podarować karmę będziemy ogromnie wdzięczne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
990 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AlaS - awatar
AlaS
30
Od Elmo z krzywym usmieszkiem - awatar
Od Elmo z krzywym usmieszkiem
50
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
100
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
50
Marek Drewniak - awatar
Marek Drewniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz Zając - awatar
Tomasz Zając
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij