Zbiórka Tobi - od 9lat czeka na dom - zdjęcie główne

Tobi - od 9lat czeka na dom

2 050 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Tobi rozpaczliwie potrzebuje swojego człowieka. Gdy go poznaliśmy miał ok. 3 miesięcy. Po 2 nieudanych podejściach do adopcji, Tobi zamieszkał w hoteliku dla psów. Jest tam od 2012 roku. 

Hotelik to jedyny dom jaki kiedykolwiek miał, zaś opiekunowie z hoteliku -to jedyne osoby które kiedykolwiek obdarzyły go uczuciem.
Ale marzy nam się, żeby choć na starość Tobi znalazł wreszcie swoich ludzi i swoją bezpieczną przystań.


Jednak kto pokocha starszego (11 letniego), mało urodziwego psa ? Odpada właściwie w przedbiegach :( Od 9 lat nikt nie zadzwonił w jego sprawie.

Straszne są te wszystkie momenty, w których gaśnie na chwilę nadzieja, że starsze psiaki hotelowe znajdą kiedykolwiek własne domy. Średnia wieku naszych hotelowych podopiecznych to ok. 10lat, o takie psiaki zadzwoni może 1 telefon na rok - albo nie zadzwoni wcale. Bo jeśli starszy- to raczej mały, średnie/ większe starsze psy są bez szans.

Błagamy o pomoc! Tobi potrzebuje wsparcia na hotelik, stałych comiesięcznych deklaracji.
Miesięczny koszt pobytu w hoteliku to 480 zł +15kg worek karmy (Brit, Bosch,Arion / lub 100zł równowartości dodatkowo do rachunku).

Pomóżcie Tobiemu! Każda wpłata bardzo się liczy ! Jeśli ktoś zechciałby mu podarować karmę będziemy ogromnie wdzięczne.

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  05.06.2022
  05.06.2022

  TOBI ma DOM 🏠 i cudowną kochającą Rodzinę ❤️. Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie finansowe. Dzięki Wam mogłyśmy opłacać pobyt w hoteliku do czasu znalezienia psiakowi domku ❤️💛💜 Nasz zakrętowy weteran Tobiś tyle lat czekał, aż ktoś go w końcu pokocha. I mimo swojego już wieku doczekał się swojego Człowieka, posłanka, miseczki ze swoim jedzeniem i kochające ręce do głaskania.

  Zdjęcie aktualizacji 96 069

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  01.12.2021
  01.12.2021

  Tobi powodzenia! Mam nadzieje ze znajdziesz swój domek

  • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

   "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - Organizator zbiórki

   01.12.2021
   01.12.2021

   Dziękujemy w imieniu Tobiego za przepiękne życzenia ❤️. Niech się spełnią 💜💛💙!

2 050 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz Grabek - awatar
Grzegorz Grabek
200
Iga Legendziewicz - awatar
Iga Legendziewicz
50
monika - awatar
monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
monika - awatar
monika
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij