Zbiórka Tobi- od 8lat czeka na dom - zdjęcie główne

Tobi- od 8lat czeka na dom

1 400 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 

Tobi rozpaczliwie potrzebuje swojego człowieka. Gdy go poznaliśmy miał ok. 3 miesięcy. Po 2 nieudanych podejściach do adopcji, Tobi zamieszkał w hoteliku nad Zegrzem. Jest tam od 2012 roku. 

Hotelik to jedyny dom jaki kiedykolwiek miał, zaś opiekunowie zhoteliku -to jedyne osoby które kiedykolwiek obdarzyły go uczuciem.
Ale marzy nam się, żeby choć na starość Tobi znalazł wreszcie swoich ludzi i swoją bezpieczną przystań.
Jednak kto pokocha starszego (8letniego), mało urodziwego psa ? Odpada właściwie w przedbiegach :( Od 6 lat nikt nie zadzwonił w jego sprawie, ba- nie znalazły się nawet osoby, które adoptowałyby go na stałe wirtualnie.

W miesiącu marcu na jego konto wpłynęło 0 zł! Skoro nawet Tobi nie zwraca uwagi potencjalnych wirtualnych opiekunów, czy kiedykolwiek zainteresuje kogoś naprawdę:/ 

Straszne są te wszystkie momenty, w których gaśnie na chwilę nadzieja, że psiaki hotelowe znajdą kiedykolwiek własne domy. Średnia wieku naszych hotelowych podopiecznych to ok. 7lat, o takie psiaki zadzwoni może 1 telefon na kilka miesięcy- albo nie zadzwoni wcale. Bo jeśli starszy- to raczej mały, średnie/ większe starsze psy są bez szans.

Błagamy o pomoc! Tobi potrzebuje wsparcia na hotelik, stałych comiesięcznych deklaracji.
Miesięczny koszt pobytu w hoteliku to 450 zł +15kg worek karmy (Brit, Bosch,Arion / lub 100zł równowartości dodatkowo do rachunku).

Pomóżcie Tobiemu! Każda wpłata bardzo się liczy ! Jeśli ktoś zechciałby mu podarować karmę będziemy ogromnie wdzięczne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  24.12.20
  24.12.20

  Życie na zakręcie to nie bajka. Szczególnie w Święta, brak pełnej miski, ciepłego posłanka, kochających osób doskwiera naszym podopiecznym najmocniej. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za okazane serce ❤️ i wsparcie. Chcemy Państwu życzyć zdrowych i wesołych Świąt oraz samych pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku! Wolontariat Pies Na Zakręcie

  Zdjęcie aktualizacji 60 344

1 400 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
monika - awatar
monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Luna i Misiu - awatar
Luna i Misiu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AlaS - awatar
AlaS
30
Od Elmo z krzywym usmieszkiem - awatar
Od Elmo z krzywym usmieszkiem
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij