Zbiórka Pomóż TOFU znów brykać - zdjęcie główne

Pomóż TOFU znów brykać

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Nie znamy przeszłości TOFU. Urodził się prawdopodobnie w listopadzie 2020 i zamiast cieszyć się szczenięcą beztroską już poznał co to bezdomność i ból. 

Tofu to niesamowicie pozytywny psiak. Spokojny i ułożony. Swoją obecność lubi oznaczyć szczeknięciem.  Do schroniska trafił z paskudną raną na przedniej łapce. Po RTG wiemy już na czym stoimy: łapka jest złamana i skręcona, a ścięgna zerwane, dlatego Tofu chodzi nie tylko na poduszeczkach, ale i zciera skórę przy opuszce, gdzie tworzy się rana. Rana czasem wygląda lepiej, czasem zdarzają się ropnie. Jedynym wyjściem jest artrodeza stawu nadgarstka - operacja usztywnienia stawu i późniejsza rehabilitacja. 

Tofu miał tyle szczęścia, że trafił do dobrego schroniska, gdzie zaopiekowano się jego łapką, a później do domu tymczasowego w Katowicach.

W domku tymczasowym przebywa od 22 czerwca. Już dał się poznać jako bardzo pozytywny i sympatyczny bąbelek. Uczy się zostawać sam w domu. Jak na szczeniaka przystało, czasem trochę pobroi. Kocha dokazywać! Lubi zabawę z innymi psami. 

Jak aktualnie wygląda łapka? Jak na zdjęciu poniżej. Tofu nie ma w niej oparcia, bo stawy są zerwane. 

Tofu nie traci radości życia, ciągle jest wesołym szczeniaczkiem! 

Operację mamy 30 lipca! Dlatego potrzebujemy od Was wielkiego zaangażowania! Jeśli każdy z nas dorzuci chociaż 5 zł, to w kupie siła i damy radę uzbierać na operację! A może zakochałeś się w TOFU i chcesz dać mu Dom Stały?

#adoptujTofu   ||    Tel. 579 521 374 


Aktualizacje


 • OKIEM WILKA - awatar

  OKIEM WILKA

  28.07.21
  28.07.21

  Dziękujemy kochani!!!! Dzięki Wam udało się uzbierać na Tofusiową operację! My przygotowywujemy się już do działania! Więcej informacji na temat dalszych losów TOFU na jego wydarzebiu na facebooku: https://fb.me/e/277DIvsfy

  Zdjęcie aktualizacji 72 020

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Kasia - awatar
Kasia
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Igi. - awatar
Igi.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beatka - awatar
Beatka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij