Zbiórka To życie nic nie znaczy - zdjęcie główne

To życie nic nie znaczy

4 161 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Koty w Schronisku w Korabiewicach. Mają wiele smutnych historii za sobą.  Potrzebują swoich domów, a w schronisku opieki.  Opieka kosztuje. Czy macie wolne 2zł?

Prezentujemy jedną z historii:
Majówka 2019 - dla jednych czas oddechu, a dla drugich czas ratowania życia.Tak się dzieje, gdy jedni mają życie zwierząt za nic.Na oczach wolontariuszki Sylwii auto potrąciło kota - kierowca zbiegł z miejsca wypadku.
Po zawiezieniu do weterynarza okazało się, że kotka karmi, a więc z pewnością w pobliżu jej znalezienia muszą być i małe. Gdyby nie akcja poszukiwawcza dzieci umarłyby śmiercią głodową. Pracowczki schroniska przerywają wypoczynek i biorą na siebie ciężar "znaleziska" - opieka nad maluszkami wymagającymi odkarmienia i dopajania mlekiem dla kociąt.
Wpis facebookowy wolo, która znalazła:  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2036096229834020&set=a.863314200445568&type=3&theater
Stan mamy jest następujący: rozwalone udo, połamany ogon, możliwa konieczność amputacji, wymaga operacji ortopedycznej, hospitalizacji w lecznicy, podawania leków przeciwbólowych. Trwa walka o jej zdrowie i życie, jak i przyszłość czterech kociaków- muszą być karmione karmą specjalistyczną, dopajane mlekiem dla kociąt, odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane.

Czy macie wolne 2zł na wsparcie  leczenia i opieki nad tą kocią rodziną?
Pokażcie, prosimy, że nie wszyscy ludzie są źli!


Czy po powrocie do zdrowia kotka będzie chciała zająć się maluchami? Czas pokaże.
Losy rodziny śledźcie na https://www.facebook.com/koty.z.korabek/


Komentarze


 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  19.05.2019
  19.05.2019

  Pomagamy bezdomnym zwierzetom ❤

 • Paulina Abramowicz - Wróbel - awatar

  Paulina Abramowicz - Wróbel

  14.05.2019
  14.05.2019

  Życzę powodzenia w ratowaniu kotków. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy.

 • Nataszka Kotołajewna - awatar

  Nataszka Kotołajewna

  14.05.2019
  14.05.2019

  Powodzenia maluszki <3

 • ANNA - awatar

  ANNA

  14.05.2019
  14.05.2019

  Pomagamy:)

 • Piotr Jaworski - awatar

  Piotr Jaworski

  13.05.2019
  13.05.2019

  Warto pomagać 👍💪

4 161 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
eded - awatar
eded
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij