Zbiórka Remont nowych pomieszczeń - zdjęcie główne

Remont nowych pomieszczeń

9 184 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

      Świetlica istnieje od 1999 roku i średnia liczba naszych podopiecznych ciągle utrzymuje się na poziomie 35 dzieci . 

    Dzięki uczestnictwu naszych dzieci w  prowadzonych przez placówkę działaniach, wychowankowie dostrzegają zagrożenia, przed którymi zostają postawieni , są w stanie reagować na problemy w sposób poprawny  , uczą się zasad i norm ogólnie przyjętych przez społeczeństwo .

   Zwalczanie demoralizacji, radzenie sobie z negatywnymi emocjami dorastającej młodzieży i dzieci, leży w interesie naszego lokalnego społeczeństwa. Świetlica jest miejscem, w którym dzieci czują się dobrze i bezpiecznie a wychowawcy kształtują w nich prawidłowe wzorce i zachowania .

    Niedawno udało nam się pozyskać nowe pomieszczenia do pracy z naszymi podopiecznymi , jednak wymagają one generalnego remontu, na który nie mamy środków.  W nowych pomieszczeniach pragniemy stworzyć salę gimnastyczną, niezbędna do prowadzenia zajęć , gabinet do indywidualnej pracy z dzieckiem oraz dodatkową toaletę.

    Bez Państwa pomocy nie osiągniemy naszego celu , dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej zbiórki,  a co za tym idzie naszej działalności . Dziękujemy z całego serca .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgorzata Melka - awatar

  Małgorzata Melka

  11.04.2023
  11.04.2023

  ❤️

 • Aleksandra Kokot - awatar

  Aleksandra Kokot

  11.04.2023
  11.04.2023

9 184 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Logo Auchan
Klienci Auchan
8 094
Dominik Bartoszek - awatar
Dominik Bartoszek
100
Marcin Kiełpiński - awatar
Marcin Kiełpiński
100
Dawid - awatar
Dawid
20
Ewelina - awatar
Ewelina
100
Patrycja - awatar
Patrycja
100
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Małgorzata Melka - awatar
Małgorzata Melka
100
Ilona - awatar
Ilona
20
Aleksandra Kokot - awatar
Aleksandra Kokot
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij