Zbiórka Pomóżmy zaglodzonemu psu - zdjęcie główne

Pomóżmy zaglodzonemu psu

800 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W BYTOMIU.

Jesteśmy organizacją,skladajaca się z wolontariuszy,ktorzy na co dzień ratują poszkodowane przez człowieka zwierzęta.

Prowadzimy domy tymczasowe dla bezdomnych zwierząt.

Pod naszą opieką mamy koty i psy.

Wspolpracujemy z organami ścigania,reprezentujemy zwierzęta w sądach. 

Prowadzimy edukację w szkołach i przedszkolach.

Rocznie przeprowadzamy około 200 interwencji.

Zwierzętom odebrnym zapewniamy dożywotnia opiekę i dom.

NAZYWAMY SIĘ: INSPEKTORZY TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W BYTOMIU

Aktualizacje


 • Kasia Banaś - awatar

  Kasia Banaś

  08.11.16
  08.11.16

  Zwierzolubni Zapraszamy do gabinetu Weterynaryjnego w Bytomiu na ul.Powstanców Warszawskich 20, aby móc zobaczyć naszw bezdomne zwierzęta. Tutaj są psy i koty i gołębie . Każdy z tych zwierząt ma swoją historię. Na zdjęciu kotka Lusia ,która już mieszka w gabinecie od 2 lat . Ten gabinet jest dla niej domem . Lusia to koka, która nadzoruje wszystkie zwierzęta i ustawia do pionu.😃

  Zdjęcie aktualizacji 1 617

800 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Radło - awatar
Dorota Radło
10
Dorota - awatar
Dorota
20
Żaneta - awatar
Żaneta
10
Anna Tobór - awatar
Anna Tobór
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij