Zbiórka Operacje Zary - zdjęcie główne

Operacje Zary

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób


Oto Zara. Kolejny psiak, którego los nie oszczędził. Konsultacje weterynaryjne potwierdziły wcześniejsze ustalenia. Uszkodzenia kręgosłupa są poważne i niestety stare. Właściwie nie ma pewności, że Zara będzie kiedykolwiek chodzić normalnie i bez bólu, skupiamy się na tym by choroba nie postępowała. Na początek 10 zabiegów po 30 minut w magnetroniku. Suplementacja kwasami Omega i tabletkami na stawy. Dobrej jakości karma.


Ale to nie jest koniec problemów zdrowotnych Zary, niewykuloczony jest stan nowotworowy...

Psina potrzebuje pilnie trzech operacji : Usunięcia śledziony z guzami, sterylizacji i usunięcia guzów na listwie mlecznej... 


Jest to cudna, towarzyska dziewczyna. Pięknie chodząca na smyczy, dogadująca się z innymi psami i kotami. Oddana całkowicie człowiekowi!

 Nie możemy pozwolić na to by odeszła w cierpieniach, musimy ją wyleczyć i znaleźć wspaniały dom stały.


Zara prosi o wsparcie na trzy operacje, łączny koszt to minimum 800zł. 

Bez Was nie damy rady...

 

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kamil - awatar
Kamil
70
Dawid - awatar
Dawid
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia D - awatar
Asia D
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Maja - awatar
Maja
10
Dariusz Zabłotni - awatar
Dariusz Zabłotni
200
Mirosław - awatar
Mirosław
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij