Zbiórka Kwesta na kuchnię i łaźnię 2021 - zdjęcie główne

Kwesta na kuchnię i łaźnię 2021

3 380 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Tpba Łańcut - awatar

Tpba Łańcut

Organizator zbiórki


Wielce Szanowni Państwo,

W Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada i Dzień Zaduszny, od 31 lat uczniowie z opiekunami, wolontariusze: pracownicy Urzędu Miasta w Łańcucie, Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przedstawiciele Służby Zdrowia, Muzeum Zamku, młodzież z ZS Strzelec kwestowali na łańcuckich cmentarzach na rzecz bezdomnych, ubogich i osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Państwa udział w tych kwestach przynosił znaczne środki pieniężne wspierające naszą codzienną działalność. Hojność mieszkańców i zrozumienie potrzeb utrzymywały nas w przekonaniu co do słuszności drogi i sposobu działania.

W ubiegłym roku ze względu na epidemię COVID-19 i ogłoszone obostrzenia tradycyjna kwesta na cmentarzach nie odbyła się. W tym roku przeprowadzamy kwestę na cmentarzu, ale jednocześnie dla nieobecnych uruchamiamy zbiórkę internetową pod adresem:

www.pomagam.pl/tpbalancut2021

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie!

Żywimy nadzieję, że uczestnicząc w internetowej kweście przyczynicie się do materialnego i duchowego wsparcia działalności naszej kuchni, łaźni i punktu wydań odzieży.

Prosimy o przekazanie tej prośby najbliższym.

Postać Brata Alberta jest bardzo bliska naszym czasom. Dzisiaj wiele się mówi i pisze o "cywilizacji miłości" o potrzebie "opcji preferencyjnej na rzecz ubogich". Święty Brat Albert nie pisał uczonych traktatów na ten temat. On po prostu pokazał, jak należy miłosierdzie czynić. Pokazał, że kto chce prawdziwie czynić miłosierdzie, musi stać się "bezinteresownym darem" dla drugiego człowieka.

Służyć bliźniemu to według niego dawać przede wszystkim siebie, "być dobrym jak chleb".


3 380 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Tpba Łańcut - awatar

Tpba Łańcut

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maria P - awatar
Maria P
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek Sobus - awatar
Jacek Sobus
200
Barbara Bijak - awatar
Barbara Bijak
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek Sawyer - awatar
Tomek Sawyer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij