Pomóż Frankowi przeżyć !

1 301 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Klaudia Koszarek - awatar

Klaudia Koszarek

Organizator zbiórki

Witam, na zdjęciach jest Franek- nasz wierny przyjaciel. Jest spokojnym i wspaniałym stworzeniem. Jest z nami już od kilku lat, jesteśmy z nim wszyscy bardzo zżyci, nie wyobrażamy sobie naszego domu bez tej małej cudowniej istoty jaką jest nasz Franek, bez niego nie byłoby już tak samo. Dziś został znaleziony zakrwawiony, w bezruchu.   Został skrzywdzony najprawdopodobniej przez człowieka... w bardzo okrutny sposób... na tylniej łapce ma 3 rany ułożone w jednej linii, co wskazuje na to, że to nie był przypadek. Na brzuszku Franka znajduje się siniak, który według Pani weterynarz może wskazywać na celowe uderzenie lub kopniecie.

Po wizycie w gabinecie okazało się, że Franek ma poważnie złamaną tylnią łapkę, konieczne jest śrubowanie ...Koszt takiej operacji wynosi aż od 1200 zł, nie stać nas na tak kosztowny zabieg, jednakże jest to jedyny sposób aby ocalić życie naszego członka rodziny.

Kochani! Zwracamy się z prośbą o pomoc, każda minuta i złotówka mają tutaj ogromne znaczenie, nikomu nie życzymy sytuacji w której ma się świadomość, że można pomóc ale pieniądze przekreślają tą możliwość..

*film nakręcony chwile po znalezieniu Franka*

Aktualizacje


 • Klaudia Koszarek - awatar

  Klaudia Koszarek

  12.06.2019
  12.06.2019

  Już jutro, Franek dzięki Waszej pomocy jedzie na operację do Czech,
  z całego serca dziękuję!

  Zdjęcie aktualizacji 32 796

Komentarze


 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  12.06.2019
  12.06.2019

  Wyzdrowieje kochany koteczku🐱❤️!

1 301 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Klaudia Koszarek - awatar

Klaudia Koszarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aleksandra Bielawa - awatar
Aleksandra Bielawa
100
Kamil Zając - awatar
Kamil Zając
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olab - awatar
Olab
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
700
Ania - awatar
Ania
10
Kamil Jarmundowicz - awatar
Kamil Jarmundowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij