Pomóż Frankowi przeżyć !

1 301 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Klaudia Koszarek - awatar

Klaudia Koszarek

Organizator zbiórki

Witam, na zdjęciach jest Franek- nasz wierny przyjaciel. Jest spokojnym i wspaniałym stworzeniem. Jest z nami już od kilku lat, jesteśmy z nim wszyscy bardzo zżyci, nie wyobrażamy sobie naszego domu bez tej małej cudowniej istoty jaką jest nasz Franek, bez niego nie byłoby już tak samo. Dziś został znaleziony zakrwawiony, w bezruchu.   Został skrzywdzony najprawdopodobniej przez człowieka... w bardzo okrutny sposób... na tylniej łapce ma 3 rany ułożone w jednej linii, co wskazuje na to, że to nie był przypadek. Na brzuszku Franka znajduje się siniak, który według Pani weterynarz może wskazywać na celowe uderzenie lub kopniecie.

Po wizycie w gabinecie okazało się, że Franek ma poważnie złamaną tylnią łapkę, konieczne jest śrubowanie ...Koszt takiej operacji wynosi aż od 1200 zł, nie stać nas na tak kosztowny zabieg, jednakże jest to jedyny sposób aby ocalić życie naszego członka rodziny.

Kochani! Zwracamy się z prośbą o pomoc, każda minuta i złotówka mają tutaj ogromne znaczenie, nikomu nie życzymy sytuacji w której ma się świadomość, że można pomóc ale pieniądze przekreślają tą możliwość..

*film nakręcony chwile po znalezieniu Franka*

Aktualizacje


 • Klaudia Koszarek - awatar

  Klaudia Koszarek

  12.06.2019
  12.06.2019

  Już jutro, Franek dzięki Waszej pomocy jedzie na operację do Czech,
  z całego serca dziękuję!

  Zdjęcie aktualizacji 32 796

Komentarze


 • Beata Sobota - awatar

  Beata Sobota

  12.06.2019
  12.06.2019

  Wyzdrowieje kochany koteczku🐱❤️!

1 301 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Klaudia Koszarek - awatar

Klaudia Koszarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aleksandra Bielawa - awatar
Aleksandra Bielawa
100
Kamil Zając - awatar
Kamil Zając
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olab - awatar
Olab
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
700
Ania - awatar
Ania
10
Kamil Jarmundowicz - awatar
Kamil Jarmundowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij