Zbiórka Przystosowanie łazienki - zdjęcie główne

Przystosowanie łazienki

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Dariusz Fertycki - awatar

Dariusz Fertycki

Organizator zbiórki

Dlaczego dla Mnie?To jedno z najgłupszych pytań a zarazem jedno z najtrudniejszych,no bo niby, dlaczego obcy i nieznajomi Ludzie mają wpłacać pieniądze? W czym jestem wyjątkowy i jak to przedstawić by nieznani Ludzie pomogli mi zrobić remont. Prawdę mówiąc nie wiem,dlatego spróbuję się przedstawić i napisać coś o sobie a resztę pozostawię w gestii Was wszystkich osób to czytających.

Mam na imię Darek iod ponad dwudziestu lat poruszam się na wózku ( i tu wcale się nieżalę, bo życie kroczy różnymi ścieżkami) i zawsze czego miprzez te lata brakowało to łazienki. Łazienki z prawdziwegozdarzenia, w pełni przystosowanej dla niepełnosprawnego. Mieszkającna wsi w małym domku zbudowanym w latach pięćdziesiątych ciężkojest wygospodarować miejsce na łazienkę ( a nawet w tamtychczasach na wsi nikt nie myślał o łazienkach, zwykłe wiejskiewygódki wystarczały ;) ) . Tak więc przez całe  wcześniejszemoje życie (życie przed wypadkiem) cała rodzina myła się w miscez wodą. 

Przez pierwszecztery lata po wypadku gdy już wiedziałem że jako niewinnyczłowiek dostałem dożywocie,(dożywocie na wózku) musiałem nadalmyć się w misce (wtedy musiałem być twardy i nie tylko dla siebieale i dla całej rodziny). Po czterech latach w końcu podczasremontu i dostawieniu przybudówki domu, powstało miejsce nałazienkę ( to była radocha). Nasz entuzjazm ostygł jednak wchwili próby uzyskania dotacji z NFZtu, która została obwarowanatakimi zaleceniami i wymogami których w tamtym czasie nie mogliśmyspełnić. Zrezygnowaliśmy z dotacji i zrobiliśmy zwykłą łazienkęz wanną w której od tamtej pory się myję, niestety minęło jużprawie dwadzieścia lat i coraz trudniej jest Mi przesiąść się zwózka do wanny w czym pomaga Mi Mama,która jest coraz starsza i niezawsze daje radę. Wydaje Mi się że znowu nadszedł czas byspróbować udoskonalić łazienkę. Wannę zamienić na brodzik zprysznicem, zamontować mocne poręcze i co tam jeszcze będziepotrzebne.

Z góry dziękujęza każdy wpłacony grosz. 

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Dariusz Fertycki - awatar

Dariusz Fertycki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij