Zbiórka KarmaSzczepDla9UratowanychKotów - zdjęcie główne

KarmaSzczepDla9UratowanychKotów

380 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

Kociaki zostały odłowione z terenów zalewowych nad Wisłą przed nadejściem fali wezbraniowej , jest ich łącznie 8 sztuk plus matka trzech czarnych kociaków , która dzisiaj pojechała na kastrację. 

 Do złapania mamy jeszcze drugą matkę j jednego smarka .

Wszystkie kociaki znajdują się obecnie u mnie na tymczasie , zostały już odpchlone i odrobaczone , przed sdopcją zostaną zaczipowane i zaszczepione .

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup karmy i żwirku których idzie bardzo dużo przy takiej gromadce oraz szczepienia i czipy .

Za każdą wpłatę z góry serdecznie dziękuje :)

Chętnie przyjmiemy również karmę Animonda kitten oraz żwirek Cats best oryginal .

Aktualizacje


 • Iwona Sadowska - awatar

  Iwona Sadowska

  06.07.19
  06.07.19

  Wszyszystkie kociaki znalazły fajne domki z kocim towarzystwem :) Bardzo wszystkim dziękuje za wpłacone pieniądze :)

  Zdjęcie aktualizacji 33 834

380 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marek Kwiatkowski - awatar
Marek Kwiatkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek - awatar
Radek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Misztela - awatar
Beata Misztela
100
Radek - awatar
Radek
100
Olga - awatar
Olga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij