Zbiórka KarmaSzczepDla9UratowanychKotów - miniaturka zdjęcia

KarmaSzczepDla9UratowanychKotów

Zbiórka KarmaSzczepDla9UratowanychKotów - zdjęcie główne

KarmaSzczepDla9UratowanychKotów

380 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

Kociaki zostały odłowione z terenów zalewowych nad Wisłą przed nadejściem fali wezbraniowej , jest ich łącznie 8 sztuk plus matka trzech czarnych kociaków , która dzisiaj pojechała na kastrację. 

 Do złapania mamy jeszcze drugą matkę j jednego smarka .

Wszystkie kociaki znajdują się obecnie u mnie na tymczasie , zostały już odpchlone i odrobaczone , przed sdopcją zostaną zaczipowane i zaszczepione .

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup karmy i żwirku których idzie bardzo dużo przy takiej gromadce oraz szczepienia i czipy .

Za każdą wpłatę z góry serdecznie dziękuje :)

Chętnie przyjmiemy również karmę Animonda kitten oraz żwirek Cats best oryginal .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Iwona Sadowska - awatar

  Iwona Sadowska

  06.07.19
  06.07.19

  Wszyszystkie kociaki znalazły fajne domki z kocim towarzystwem :) Bardzo wszystkim dziękuje za wpłacone pieniądze :)

  Zdjęcie aktualizacji 33 834

380 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Iwona Sadowska - awatar

Iwona Sadowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marek Kwiatkowski - awatar
Marek Kwiatkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek - awatar
Radek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Misztela - awatar
Beata Misztela
100
Radek - awatar
Radek
100
Olga - awatar
Olga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij