Maksym Drelewski - awatar

Maksym Drelewski

Organizator zbiórki

Cześć to ja - Grażynka, największa weteranka Przytuliska w Pionkach.Siedzę tu już 9 lat i trochę poczułam się odpowiedzialna za całą obecną ferajnę i dlatego muszę człowieki do Was napisać i prosić o pomoc. 


Niedługo przyjdzie do nas ten straszny miesiąc na G i przyniesie dużozimnych nocy. My nie bardzo te noce lubimy, bo w naszych budach nie jest za cieplutko. Przyznam szczerze, że trochę z nas łobuzy i wzięliśmy i trochę te budy podrapaliśmy, ale wszystko dlatego, że myśleliśmy, że za nimi znajdziemy super wybieg i będziemy mogli pobiegać trochę po trawce. 

Nie przewidzieliśmy, że potem przez te wszystkie dziury będzie namwpadał ten groźny wiatr z tych zimnych nocy. Brrr. 


Te budy to niestety nie jedyny problem. Trochę nam się też zaczęły sypać deski w kojcach - ale tu przyznaję z moją psią łapą na sercu, że to nie my. Się wzięły i zestarzały. Ostatnio ciotka do nas przyszła i jak weszła to cała jej człowiecza noga wpadła wdół, bo deska się rozpękła. Całe szczęście ciotce się nic nie stało i jedzonko co to do nas niosła też całe i zdrowe trafiło do naszych brzuszków. 


Te budy i podłogi w kojcach to takie nasze priorytety, jak to wujki i ciotki mówią. 


Ale my tu z kolegami i koleżankami jeszcze bardzo chcielibyśmy mieć wybiegi za tymi budami. Co byśmy mogli iść i po trawie pobiegać i połapać robaki. 


Dajcie człowieki chociaż złotówkę, bo podobno człowiekowa złotówka to wcale nie jest dużo, a nam to może pomóc kupić  te budy, co żeśmy popsuli i te deski co to ciotka wpadła. 


I ciotka kazała jeszcze dodać taki list od niej:‚Kochani ,idzie zima, a nasze budy dla psów są w opłakanych stanie. Musimy postarać się wymienić stare ,zniszczone budy na nowe przed pierwszymi mroźnymi nocami, ale niestety żeby to zrobić potrzebujemy pieniędzy. Dodatkowo deski w kojcach ulegają coraz większemu zniszczeniu i nie wiemy jak przetrwają zimę. Te dwie rzeczy to nasz główny cel na nabliższy miesiąc. Dodatkowo, zracji tego, że za budami rozciąga się spory teren zieleni, który mógłby posłużyć za wybiegi dla naszych podopiecznych. Tak by chociaż w najmiejszym stopniu poczuli, co to znaczy wolność. Liczysię każdy grosz, im więcej uda nam się uzbierać, tym lepsze życie zapewnimy naszym psiakom. 

Poza pieniędzmi chętnie przyjmiemy także wszelkie materiały potrzebne do naprawy, deski, a także baaardzo chętnie gotowe budy. Z osobami chętnymi pomóc na miejscu możemy spotkać się w każdej chwili i pokazać co jest do zrobienia. 

Grażynka wszystko chętnie pokaże.

Serdecznie dziękujemy.

Komentarze

  • Bąbel - awatar

    Bąbel

    26.10.18
    26.10.18

    Bąbel dla sióstr i braci

Maksym Drelewski - awatar

Maksym Drelewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 51

Tomasz Zajbt - awatar
100
Tomasz Zajbt
Artek - awatar
50
Artek
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Piotr Marut - awatar
50
Piotr Marut
Małgorzata Agata - awatar
50
Małgorzata Agata
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Jaśminka i Ksenia :-) - awatar
50
Jaśminka i Ksenia :-)
Dagmara - awatar
20
Dagmara
Angelika Bębeńca - awatar
4
Angelika Bębeńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij