Zbiórka By uciec przed Radysami - zdjęcie główne

By uciec przed Radysami

690 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Dwa dni temu daliśmy post o suni, która błąka się na działkach na Długoborzu koło Zambrowa. Mieliśmy nadzieję, że ktoś się zgłosi .. Osoba prywatna, czy też fundacja, która przejmie sunieczkę na swój własny koszt.
Minęły dwa dni i cisza ...
Mieszkańcy powiadamiają Urząd Gminy Zambrów, który ma umowę z Radysami. Zaczęła przeszkadzać, tym bardziej, że jest podejrzenie że jest w ciąży ...

Mamy dla niej miejsce. Miejsce odległe w domu tymczasowym, drugi koniec Polski. Ale dom tymczasowy, najlepszy z możliwych, który przygotuje sunię do adopcji i znajdziemy jej wspaniały dom...

Czy pomożesz ? Czy wpłacisz grosik na transport do Szczecina ? W środę mogłaby już jechać.
Czy ta historia zakończy się happy endem ?

Błagamy ! Pomóżcie nam ocalić kolejne psie istnienie...

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  26.06.2019
  26.06.2019

  Aktualizacja: Sunia w Szczecinie znalazła dom stały :)

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  31.05.2019
  31.05.2019

  Pozdrawiam!

 • Anna Merunowicz - awatar

  Anna Merunowicz

  31.05.2019
  31.05.2019

  Pomożemy Ci maleńka!

690 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Kasia Bydgoszcz - awatar
Kasia Bydgoszcz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta Majewska - awatar
Edyta Majewska
20
Urszula Dyczka - awatar
Urszula Dyczka
20
Alicja - awatar
Alicja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Filary - awatar
Ewa Filary
100
Małgorzata Beyger - awatar
Małgorzata Beyger
20
Ania Brochocka - awatar
Ania Brochocka
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij