Zbiórka Tragedia w Cerekwicy - zdjęcie główne

Tragedia w Cerekwicy

42 460 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 857 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miron Kostka - awatar

Miron Kostka

Organizator zbiórki

W czwartkową noc (14/15 marca) w Cerekwicy pod Jarocinem do domu naszej rodziny wtargnął 22-letni napastnik, zabił 59-letnich Grażynę i Juliana Kulińskich oraz bardzo ciężko ranił dwie z trzech obecnych w domu córek, 25-letnią Natalię będącą w 9. miesiącu ciąży i 22-letnią Beatę. 

 Natalia przewieziona została na oddział intensywnej terapii, gdzie w wyniku cesarskiego cięcia urodziła chłopca. Natalia nie miała jeszcze możliwości poznania synka, ponieważ lekarze utrzymują ją w śpiączce farmakologicznej, jej stan jest bardzo ciężki. Synek w stanie krytycznym walczy o życie. Stan młodszej siostry Beaty jest stabilny.

 Pomóżmy maluszkowi, który będąc pod sercem mamy otrzymał straszny cios nożem i od pierwszych chwil swojego życia musi o nie walczyć.  

Podczas ataku w domu przebywali i byli świadkami tragicznych wydarzeń także najstarsza z córek Anna Kulińska wraz z partnerem i dwójką małych dzieci oraz jej babcia. 

Zebrane pieniądze trafią na konto najstarszej z sióstr - Anny Kulińskiej. Przeznaczone zostaną na leczenie, rehabilitację, terapię wszystkich poszkodowanych oraz pomoc w powrocie do życia po ogromnej traumie.

W imieniu całej rodziny bardzo prosimy o pomoc dla naszych kuzynek, sióstr Kulińskich, w tak trudnym dla nich czasie.

Monika Szymankiewicz

Miron Kostka

relacje mediów:

https://www.tvn24.pl/poznan,43/cerekwica-stara-zarzuty-za-atak-na-spiaca-rodzine,822637.html

http://m.jarocinska.pl/artykuly/podwojne-zabojstwo-w-cerekwicy-zatrzymano-22-latka,83792.html

On Thursday night (14-15 March), in Cerekwica near Jarocin, a 22-year old attacker entered our family’s home and killed 59-year-old Grazyna and Julian Kulinski as well as severely injured 2 of the remaining 3 daughters at home: 25-year-old Natalia, who is 9 months pregnant, and 22-year-old Beata.

Natalia was taken to the hospital to the intensive care unit, where they removed the baby boy by Caesarian section. Natalia still hasn’t had the chance to meet her son since the doctors are keeping her in a medically induced coma due to her injuries. Her son is also in critical condition. The baby, by virtue of his location in her body, also received a stab wound, which he is struggling with. The younger sister, Beata, is in stable condition.

During the attack, there were others present who were witnesses to the tragic events – the oldest sister, Anna Kulinska, her partner and their two children, as well as her grandmother.

The money collected is going to the account of the oldest, Anna Kulinska, for use in treatment, rehabilitation, and therapy for all those affected as well as help in returning to regular life after such an enormous trauma. In the name of the whole family, we are asking for help for our cousins, the Kulinski sisters, in this dark time.

Monika Szymankiewicz

Miron Kostka

Aktualizacje


 • Miron Kostka - awatar

  Miron Kostka

  28.03.2018
  28.03.2018

  Dziękuję za Wasze wpłaty. Moje kuzynki są bardzo zaskoczone rozmiarem jaki osiągnęła zbiórka i zarazem ogromnie wdzięczne za okazaną pomoc.
  Jestem w stałym kontakcie z Anną i chcielibyśmy przedstawić Wam kilka aktualnych informacji.
  Najmłodsza z sióstr, Beata, w ubiegłym tygodniu została wypisana ze szpitala, jednak ze względu na komplikacje ponownie trafiła pod opiekę lekarzy i znajduje się na oddziale laryngologii.
  Natalia została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej i aktualnie znajduje się w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie przebywa jej syn Adam który jest nadal w ciężkim stanie. Lekarze powtarzają, że za 2-3 tygodnie będzie można powiedzieć więcej na temat skali uszkodzeń układu nerwowego maluszka.

Komentarze


 • JUSTYNA ZIELIŃSKA - awatar

  JUSTYNA ZIELIŃSKA

  26.04.2018
  26.04.2018

  Wspieram Was całym sercem, Natalio jesteś niezwykłą, odważną kobietą i teraz już mamą. Miłość do dziecka potrafi góry przenosić coś o tym wiem, poradzisz sobie..... Bóg czuwa nad Wami. Życzę dużo zdrowia całej Rodzinie.

 • Kinga - awatar

  Kinga

  01.04.2018
  01.04.2018

  Z pamięcią w modlitwie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2018
  31.03.2018

  Trzymam kciuki za Adasia! Niech szybko zdrowieje żeby jego uśmiech mógł chociaż na chwile sprawić ze zapomnicie o tej tragedii. Powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2018
  29.03.2018

  Trzymajcie się i oby Adaś zdrowo rósł, a jego mama zapomniała o tej traumie.

 • Kapers - awatar

  Kapers

  29.03.2018
  29.03.2018

  Pomóżmy dziweczynkom przeżyć tę traumę, zapewnić środki na życie, wytrwałość w walce o odszkodowanie od tego zwyrodnialca (i jego rodziny) oraz przyznanie dożywotniej renty od państwa . Przyszłość dziewczynek oraz noworodka zależy teraz od naszej wspólnej pomocy. Potrzebna kwota to 1.000.000 (jeden milion) PLN. Czy WOŚP moze pomóc w leczeniu maluszka?

42 460 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 857 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miron Kostka - awatar

Miron Kostka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 857

Milena - awatar
Milena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Paweł - awatar
Paweł
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
JUSTYNA ZIELIŃSKA - awatar
JUSTYNA ZIELIŃSKA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
JJ Grudowie Witaszyce - awatar
JJ Grudowie Witaszyce
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij