Zbiórka Dla przyjaciela. - zdjęcie główne

Dla przyjaciela.

1 013 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Sylwia Nowicka - awatar

Sylwia Nowicka

Organizator zbiórki

Wiecie co boli najbardziej? Moment kiedy ktoś/ coś co dla Ciebie było ważne całe zycie- gaśnie na twoich oczach. 


Trufla- bo to właśnie o niej będę pisać, to ktoś ( tak, ktoś), kto wyciągnął mnie z naprawdę najgorszych sytuacji emocjonalnych. Była ze mną kiedy było najgorszej, kiedy traciłam nadzieje w ludzi i kiedy byłam najbardziej samotna. 

Teraz potrzebuje mojej pomocy. Od paru lat borykam się z wielka narosła na łapce. Chodziłam z tym do weterynarza, dbałam o to- ale za każdym razem- odsyłano mnie z kwitkiem. Pękło jej. Od paru dni sączy się krew, a ja jestem na etapie zalamania psychicznego. Wracam do domu, a tam pościel w krwi. Nie mam naprawdę siły. 


Dla Innych suma która zbieram jest groszami- dla mnie w obecnej sytuacji, to coś na co nie moge pozwolić. Jeżeli chciałbyś/ chciałabyś mi pomoc- będę wdzięczna do końca życia. 

Komentarze


 • Paweł Z - awatar

  Paweł Z

  09.07.19
  09.07.19

  Pszemek oddaje swoją skarbonkę na nową zabawkę ;)

 • Magda - awatar

  Magda

  09.07.19
  09.07.19

  Walczymy Trufelku :*

1 013 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Sylwia Nowicka - awatar

Sylwia Nowicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Gosia - awatar
Gosia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Domańska Aleksandra - awatar
Domańska Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina Ivy Chryścionko - awatar
Ewelina Ivy Chryścionko
10
Aleksandra Tajl - awatar
Aleksandra Tajl
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Danuta Kalińska - awatar
Danuta Kalińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij