Zbiórka Dla przyjaciela. - zdjęcie główne

Dla przyjaciela.

1 013 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Sylwia Nowicka - awatar

Sylwia Nowicka

Organizator zbiórki

Wiecie co boli najbardziej? Moment kiedy ktoś/ coś co dla Ciebie było ważne całe zycie- gaśnie na twoich oczach. 


Trufla- bo to właśnie o niej będę pisać, to ktoś ( tak, ktoś), kto wyciągnął mnie z naprawdę najgorszych sytuacji emocjonalnych. Była ze mną kiedy było najgorszej, kiedy traciłam nadzieje w ludzi i kiedy byłam najbardziej samotna. 

Teraz potrzebuje mojej pomocy. Od paru lat borykam się z wielka narosła na łapce. Chodziłam z tym do weterynarza, dbałam o to- ale za każdym razem- odsyłano mnie z kwitkiem. Pękło jej. Od paru dni sączy się krew, a ja jestem na etapie zalamania psychicznego. Wracam do domu, a tam pościel w krwi. Nie mam naprawdę siły. 


Dla Innych suma która zbieram jest groszami- dla mnie w obecnej sytuacji, to coś na co nie moge pozwolić. Jeżeli chciałbyś/ chciałabyś mi pomoc- będę wdzięczna do końca życia. 

Komentarze


 • Paweł Z - awatar

  Paweł Z

  09.07.2019
  09.07.2019

  Pszemek oddaje swoją skarbonkę na nową zabawkę ;)

 • Magda - awatar

  Magda

  09.07.2019
  09.07.2019

  Walczymy Trufelku :*

1 013 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Sylwia Nowicka - awatar

Sylwia Nowicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Gosia - awatar
Gosia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Domańska Aleksandra - awatar
Domańska Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina Ivy Chryścionko - awatar
Ewelina Ivy Chryścionko
10
Aleksandra Tajl - awatar
Aleksandra Tajl
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Danuta Kalińska - awatar
Danuta Kalińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij