Zbiórka Truskawka potrzebuje rezonansu! - zdjęcie główne

Truskawka potrzebuje rezonansu!

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!

Malutka Truskawka zbiera na rezonans

Ta mała kicia została zabrana z ulicy, gdzie przewracała i żałośnie miauczała prosząc o pomoc... od dwóch miesięcy przebywa w lecznicy, gdzie jest regularnie badana przez neurologa, okulistę, jest badana jej krew i dostaje też dużo leków. Neurolog zalecił wykonanie u malutkiej rezonansu - zabiegu, który pomoże nam wyjaśnić, zrozumieć i walczyć z przyczyną jej ewidentnych zaburzeń neurologicznych. Na razie stwierdzono ślepotę ośrodkową i prawdopodobnie aplazję móżdżka. Pomóżcie nam uzbierać na jej badanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!

Komentarze


 • Ewa - awatar

  Ewa

  21.07.16
  21.07.16

  Trzymam kciuki!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  15.07.16
  15.07.16

  dasz radę maluszku

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Elżbieta - awatar
Elżbieta
140
Marcin - awatar
Marcin
20
Ewa - awatar
Ewa
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Helena - awatar
Helena
10
Iza - awatar
Iza
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Joanna - awatar
Joanna
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij