Zbiórka Truskawka potrzebuje rezonansu! - zdjęcie główne

Truskawka potrzebuje rezonansu!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!

Malutka Truskawka zbiera na rezonans

Ta mała kicia została zabrana z ulicy, gdzie przewracała i żałośnie miauczała prosząc o pomoc... od dwóch miesięcy przebywa w lecznicy, gdzie jest regularnie badana przez neurologa, okulistę, jest badana jej krew i dostaje też dużo leków. Neurolog zalecił wykonanie u malutkiej rezonansu - zabiegu, który pomoże nam wyjaśnić, zrozumieć i walczyć z przyczyną jej ewidentnych zaburzeń neurologicznych. Na razie stwierdzono ślepotę ośrodkową i prawdopodobnie aplazję móżdżka. Pomóżcie nam uzbierać na jej badanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!Zdjęcie opisu zbiórki Truskawka potrzebuje rezonansu!

Komentarze


 • Ewa - awatar

  Ewa

  21.07.16
  21.07.16

  Trzymam kciuki!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  15.07.16
  15.07.16

  dasz radę maluszku

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Elżbieta - awatar
Elżbieta
140
Marcin - awatar
Marcin
20
Ewa - awatar
Ewa
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Helena - awatar
Helena
10
Iza - awatar
Iza
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Joanna - awatar
Joanna
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij