Zbiórka Pomoc dla placówek medycznych LC - zdjęcie główne

Pomoc dla placówek medycznych LC

3 161 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Witamy! Jako Torcida Strzebiń dnia 01.03.2020 przekazaliśmy szpitalowi powiatowemu w Lublińcu niezbędne środki ochrony osobistej. Jak dobrze wiemy 2800 sztuk rękawiczek, 300 maseczek lub trochę ponad 20 litrów płynu dezynfekujacego. To tylko kropla w morzu potrzeb i właśnie dlatego uruchamiamy kolejna zbiórkę pieniędzy na środki ochrony osobistej dla placówek medycznych w powiecie Lublinieckim. Zbiórka wychodzi z inicjatywy grupy kibicowskiej Torcida Strzebiń ale chcemy, żeby stała się zbiórką wszystkich mieszkańców powiatu Lublinieckiego, jeżeli nie pomożemy ratownikom i ich zabraknie to kto wtedy pomoże nam? 


Korzystając z okazji chcielibyśmy przekazać, że chętnie nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się wytwarzaniem środków ochrony osobistej takich jak:

-rękawiczki jednorazowego użytku,

- maseczki chirurgiczne,

- maseczki ochronne FFP2 i FFP3,

- kombinezony,

- ochraniacze na obuwie,

- fartuchy ochronne,

- gogle,

- przyłbice,

- płyn do dezynfekcji rąk 

Oferty z cenami oraz dostępną ilością produktów prosimy kierować na e-mail:

[email protected]

Placówki medyczne potrzebujące wsparcia moga również się zgłaszać pod wyżej podany adres e-mail, w miarę mozliwisci postaramy się pomóc.


Pozdrawiamy TStb.

Aktualizacje


 • Łukasz Kraszewski - awatar

  Łukasz Kraszewski

  06.04.2020
  06.04.2020

  Dziś po raz kolejny wspieramy ośrodki medyczne w naszej okolicy. Z części funduszy zebranych na zbiórce, do której adres podany jest wyżej 👆 kupujemy oraz dostarczamy:

  ✅ 10 przyłbic
  ✅ 100 maseczek
  ✅ 2 proszki 6kg do prania
  ✅ 6l plynu do płukania
  ✅ 120 butelek 0,5l wody do picia

  ➡️ Do pogotowia ratunkowego w Woźnikach

  Oraz:

  ✅ 30 przyłbic
  ✅ 200 maseczek

  ➡️ Do Szpitala powiatowego w Lublińcu

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • PieniadzeToNieWszystko - awatar

  PieniadzeToNieWszystko

  03.04.2020
  03.04.2020

  Na Stb tyle firm zamiast pomóc akcje wznieść na wyżyny w takich a nie innych czasach to każdy udaje że nie wie o co chodzi. Liczy się każdy grosz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2020
  03.04.2020

  Jadymy durch 💪 💪 💪

3 161 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamilm - awatar
Kamilm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kibic Górnika Strzebiń - awatar
Kibic Górnika Strzebiń
150
WellNeverDie - awatar
WellNeverDie
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek M - awatar
Tomek M
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij