Zbiórka Pomoc dla placówek medycznych LC - zdjęcie główne

Pomoc dla placówek medycznych LC

3 161 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Witamy! Jako Torcida Strzebiń dnia 01.03.2020 przekazaliśmy szpitalowi powiatowemu w Lublińcu niezbędne środki ochrony osobistej. Jak dobrze wiemy 2800 sztuk rękawiczek, 300 maseczek lub trochę ponad 20 litrów płynu dezynfekujacego. To tylko kropla w morzu potrzeb i właśnie dlatego uruchamiamy kolejna zbiórkę pieniędzy na środki ochrony osobistej dla placówek medycznych w powiecie Lublinieckim. Zbiórka wychodzi z inicjatywy grupy kibicowskiej Torcida Strzebiń ale chcemy, żeby stała się zbiórką wszystkich mieszkańców powiatu Lublinieckiego, jeżeli nie pomożemy ratownikom i ich zabraknie to kto wtedy pomoże nam? 


Korzystając z okazji chcielibyśmy przekazać, że chętnie nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się wytwarzaniem środków ochrony osobistej takich jak:

-rękawiczki jednorazowego użytku,

- maseczki chirurgiczne,

- maseczki ochronne FFP2 i FFP3,

- kombinezony,

- ochraniacze na obuwie,

- fartuchy ochronne,

- gogle,

- przyłbice,

- płyn do dezynfekcji rąk 

Oferty z cenami oraz dostępną ilością produktów prosimy kierować na e-mail:

[email protected]

Placówki medyczne potrzebujące wsparcia moga również się zgłaszać pod wyżej podany adres e-mail, w miarę mozliwisci postaramy się pomóc.


Pozdrawiamy TStb.

Aktualności


 • Łukasz Kraszewski - awatar

  Łukasz Kraszewski

  06.04.20
  06.04.20

  Dziś po raz kolejny wspieramy ośrodki medyczne w naszej okolicy. Z części funduszy zebranych na zbiórce, do której adres podany jest wyżej 👆 kupujemy oraz dostarczamy: ✅ 10 przyłbic ✅ 100 maseczek ✅ 2 proszki 6kg do prania ✅ 6l plynu do płukania ✅ 120 butelek 0,5l wody do picia ➡️ Do pogotowia ratunkowego w Woźnikach Oraz: ✅ 30 przyłbic ✅ 200 maseczek ➡️ Do Szpitala powiatowego w Lublińcu

Komentarze


 • PieniadzeToNieWszystko - awatar

  PieniadzeToNieWszystko

  03.04.20
  03.04.20

  Na Stb tyle firm zamiast pomóc akcje wznieść na wyżyny w takich a nie innych czasach to każdy udaje że nie wie o co chodzi. Liczy się każdy grosz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.20
  03.04.20

  Jadymy durch 💪 💪 💪

3 161 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamilm - awatar
Kamilm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kibic Górnika Strzebiń - awatar
Kibic Górnika Strzebiń
150
WellNeverDie - awatar
WellNeverDie
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek M - awatar
Tomek M
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij