Zbiórka Pomoc dla placówek medycznych LC - zdjęcie główne

Pomoc dla placówek medycznych LC

3 161 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Witamy! Jako Torcida Strzebiń dnia 01.03.2020 przekazaliśmy szpitalowi powiatowemu w Lublińcu niezbędne środki ochrony osobistej. Jak dobrze wiemy 2800 sztuk rękawiczek, 300 maseczek lub trochę ponad 20 litrów płynu dezynfekujacego. To tylko kropla w morzu potrzeb i właśnie dlatego uruchamiamy kolejna zbiórkę pieniędzy na środki ochrony osobistej dla placówek medycznych w powiecie Lublinieckim. Zbiórka wychodzi z inicjatywy grupy kibicowskiej Torcida Strzebiń ale chcemy, żeby stała się zbiórką wszystkich mieszkańców powiatu Lublinieckiego, jeżeli nie pomożemy ratownikom i ich zabraknie to kto wtedy pomoże nam? 


Korzystając z okazji chcielibyśmy przekazać, że chętnie nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się wytwarzaniem środków ochrony osobistej takich jak:

-rękawiczki jednorazowego użytku,

- maseczki chirurgiczne,

- maseczki ochronne FFP2 i FFP3,

- kombinezony,

- ochraniacze na obuwie,

- fartuchy ochronne,

- gogle,

- przyłbice,

- płyn do dezynfekcji rąk 

Oferty z cenami oraz dostępną ilością produktów prosimy kierować na e-mail:

[email protected]

Placówki medyczne potrzebujące wsparcia moga również się zgłaszać pod wyżej podany adres e-mail, w miarę mozliwisci postaramy się pomóc.


Pozdrawiamy TStb.

Aktualizacje


 • Łukasz Kraszewski - awatar

  Łukasz Kraszewski

  06.04.2020
  06.04.2020

  Dziś po raz kolejny wspieramy ośrodki medyczne w naszej okolicy. Z części funduszy zebranych na zbiórce, do której adres podany jest wyżej 👆 kupujemy oraz dostarczamy:

  ✅ 10 przyłbic
  ✅ 100 maseczek
  ✅ 2 proszki 6kg do prania
  ✅ 6l plynu do płukania
  ✅ 120 butelek 0,5l wody do picia

  ➡️ Do pogotowia ratunkowego w Woźnikach

  Oraz:

  ✅ 30 przyłbic
  ✅ 200 maseczek

  ➡️ Do Szpitala powiatowego w Lublińcu

Komentarze


 • PieniadzeToNieWszystko - awatar

  PieniadzeToNieWszystko

  03.04.2020
  03.04.2020

  Na Stb tyle firm zamiast pomóc akcje wznieść na wyżyny w takich a nie innych czasach to każdy udaje że nie wie o co chodzi. Liczy się każdy grosz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2020
  03.04.2020

  Jadymy durch 💪 💪 💪

3 161 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Łukasz Kraszewski - awatar

Łukasz Kraszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamilm - awatar
Kamilm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kibic Górnika Strzebiń - awatar
Kibic Górnika Strzebiń
150
WellNeverDie - awatar
WellNeverDie
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomek M - awatar
Tomek M
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij