Zbiórka Pomóż Szczękiemu - zdjęcie główne

Pomóż Szczękiemu

2 014 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Szczeki to 11 letni psiak, który ma ogromną wolę życia, niestety jego łapki już nie nadążają za nim. Bardzo chce wychodzić na spacery lecz cały czas idąc popiskuje. Ciężko jest mu stać, siedzieć a i położyć się ma problem. Podąża dzielnie za swoimi kolegami z boksu nie chcąc pozostawać w tyle lecz widać, że sprawia mu to ból. Uwielbia ludzi, jest bardzo kontaktowy. Wychodząc na spacer musi podejść do każdego napotkanego wolontariusza a ten musi go pogłaskać inaczej nie pójdzie dalej. Strzeli męskiego focha ale na krótko, bo po chwili jest już gotów na następną dawkę pieszczot. Szczeki został przyjęty do schroniska w styczniu 2014 roku jako sześcioletni już psiak a więc z małą szansą na dom. Bardzo byśmy chcieli aby w te ostatnie lata, które mu jeszcze zostały zaznał miłości i przytulania na codzień nie tylko w weekendy a także żeby ktoś zadbał o jego łapki aby mogły go jeszcze nieść na niejeden spacer. Pieniążki będą potrzebne na diagnostykę i leczenie Szczękiego bo każdy psiak zasługuje na to aby o niego walczyć, a szczególnie ten o którym wszyscy już zapomnieli bo jest stary... 

Komentarze


 • Mateusz Czyżewski - awatar

  Mateusz Czyżewski

  03.09.2019
  03.09.2019

  Chrońmy zwierzęta

  • Stowarzyszenie Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie - awatar

   Stowarzyszenie Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie - Organizator zbiórki

   03.09.2019
   03.09.2019

   Dziękujemy bardzo za serducho :)

 • Elisabeth Korecki - awatar

  Elisabeth Korecki

  03.09.2019
  03.09.2019

  Na pomoc dla Szczekiego

  • Stowarzyszenie Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie - awatar

   Stowarzyszenie Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie - Organizator zbiórki

   03.09.2019
   03.09.2019

   Bardzo dziękujemy za serducho dla naszego Szczękiego <3

2 014 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
AgaW - awatar
AgaW
40
Michał Grzybowski - awatar
Michał Grzybowski
20
Malgorzata Sz - awatar
Malgorzata Sz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij