Zbiórka Na pomoc Tuli - zdjęcie główne

Na pomoc Tuli

1 511 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Tulę znaleziono skuloną na drodze. Taka mała dwumiesięczna bezbronna kulka. Samochody nad nią przejeżdżały, nikt nie chciał się zatrzymać. Na szczęście zatrzymała się para osób, która chciała pomóc. Wstrzymali ruch. Tula ze strachu, ciągnąc za sobą bezwładnie nóżki wpadła do rowu. Wyciągnęli ją stamtąd przemoczoną. Została zabrana do lecznicy, gdzie prześwietlenie RTG wykazało uszkodzenie w postaci złamania miednicy i łączenia z kością udową. Tula w klatce musiała przesiedzieć 6 tygodni. Początkowo przebywała w lecznicy, dopiero potem znalazła dom tymczasowy u jednej z wolontariuszek. Musiała siedzieć w transporterku, by ograniczyć ruchy. Dziś kotka ma cztery miesiące. Czeka ją operacja usunięcia główki kości udowej. Porusza się szaleńczo jak zdrowy, młody kot. Ciągle czekamy jeszcze na decyzję lekarzy co dalej. 

Pierwsze 3 tygodnie Tuli w lecznicy, hospitalizacja, leki, kroplówki, badania.. kosztują sporo. Do zapłaty pełnej faktury brakuje nam 1000 zł. Załączamy zdjęcia Tuli jak została znaleziona, jak wygląda teraz oraz zdjęcie RTG. Pomóżcie nam zebrać środki - to cena jej szczęścia.  Dla nas uzbieranie tej kwoty to możliwość pomagania kolejnym kociakom w potrzebie. 

Aktualizacje


 • Dla Braci Mniejszych - awatar

  Dla Braci Mniejszych

  07.10.2019
  07.10.2019

  Tula jest po zabiegu usunięciu kości główki udowej. Miała prześwietlenie, zabieg, dostała antybiotyk, później była hospitalizowana.
  Prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów leczenia Tuli <3

  Zdjęcie aktualizacji 38 157

1 511 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Koty Abigail DT - awatar
Koty Abigail DT
50
Tomasz...Katani... - awatar
Tomasz...Katani...
333
Trzymaj się Mała ! - awatar
Trzymaj się Mała !
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ulka - awatar
Ulka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mała Mi - awatar
Mała Mi
20
Ania - awatar
Ania
20
Nata - awatar
Nata
100
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij