Zbiórka Operacja kolana Tuleńki - zdjęcie główne

Operacja kolana Tuleńki

340 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Zielińska - awatar

Kinga Zielińska

Organizator zbiórki

Tula to 9-letnia sunia.  Jakiś czas temu uległa kontuzji i zerwała wiązadło w lewym kolanie tylnej łapy, a że pierwszy weterynarz-ortopeda źle zdiagnozował uraz, zniszczyła również łękotkę.  Prawie trzy lata temu, Tula przeszła operację i został jej założony implant i sztuczne wiązadło.  Szczęście jednak nie trwało długo, bo choć operacja była sukcesem i pięknie zaczęła na tej nóżce chodzić, to na kolanie pokazała się górka i następnie wysięk. Okazało się, że Tula jest uczulona na implant!  Coś takiego zdarza się niezwykle rzadko i według weterynarza, w ich klinice nie było takiego przypadku przez ponad 10 lat.

Potrzebna jest kolejna operacja aby usunąć implant.  Kolano jest coraz bardziej zainfekowane i tworzą się nowe przetoki.  W między czasie ja muszę leczyć innego psa, staruszka Tiago (lat 12), którego koszty leczenia przekraczają wielokrotnie moje możliwości finansowe (mam dwa kredyty, które spłacam).  

Teraz doszła jeszcze ta operacja i dlatego proszę o pomoc w zebraniu funduszy na w/w operację.  

W imieniu swoim i Tuli - dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Zielińska - awatar

  Kinga Zielińska

  09.03.2023
  09.03.2023

  Witajcie!

  Aktywuję zbiórkę, bo nie wiem czy inaczej przechodzą powiadomienia kiedy zbiórka jest zamknięta.

  Dziś trzeci dzień po operacji Tuleńki. Wczoraj było kiepsko, bo ból jej nie opuszczał, ale dziś ma się już lepiej choć nadal nóżka boli. Jednak rana goi się dobrze i jutro mamy zastrzyki do domu i na wizytę idziemy dopiero w sobotę.

  Pozdrawiamy :) .

340 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Zielińska - awatar

Kinga Zielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Beata - awatar
Beata
100
Robert Szatkowski - awatar
Robert Szatkowski
50
Da Nuta - awatar
Da Nuta
50
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij